Przy średnim obciążeniu sieci internet się rozłącza

Witam wszystkich.

Mianowicie mam wielki problem z internetem a raczej lapkiem i interenetem. 100% nie jest to związane z dostawcą internetu, bardziej chodzi o lapka.

Otóż moi mili przy otworzeniu np 10 okien w firefoxie/operze/ie lub sciaganiu pliku i otwarciu paru okien, lub w czasie gry w gre internetową ROZŁĄCZA MI SIĘ INTERNET! Czasami nawet przy updatowaniu Noda32 to się dzieje. Możliwe że jest to spowodowane ilością svchost.exe (około 15 i zamują 50% procka).

Internet wraca gdy np zamknę i otworze lapka, lub szybko włącze hibernację i włącze go ponownie.

Bardzo proszę o radę gdyż nie umiem sobie z tym poradzić jakoś od paru miesięcy…

Komputer : Acer 4gb ram , 2,1 Dual Core ,

Internet : Chello 25mbs więc nie powinno być żadnych problemów…

Próbowałeś na innej sieciówce? Może to być jej wina, ja miałem tak samo…

Pestka602 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poprawione, przepraszam za kłopot.

Spróbować na innej sieciówce? tzn? w laptopie? sorry ale jestem jakieś 3-4 lata do tyłu w dziedzinie informatyki :wink:

Po prostu w skrócie napisałem, żebyś podmienił kartę sieciową, bo ja np. miałem takie akcje, że nie miałem neta pomimo bdb siły sygnału(problem tyczył się lapka łączącego się przez WiFi) albo rozłączało mnie z netem. Zadzwoniłem na pomoc techniczną firmy z jakiej miałem router(myślałem, że to jego wina), i doradzili mi, zebym pożyczył sieciówkę i podmienił, bo jeżeli wyślę router do naprawi i okaże się, że jest sprawny, to obciążą mnie kosztami wysyłki. Więc ze względu na to, ze nie miałem możliwości pożyczenia sieciówki, to w ciemno kupiłem nową i okazało się, że winna była kara, nie router.

Czyli polecasz kupić taką kartę sieciową powiedzmy pod usb do lapka? Bo serio pierwszy raz słyszę o sieciówce do lapka. Bynajmniej ja nieweim gdzie ją podłączyć… Sorry za trolling :wink: