Przy uruchomieniu Cod 4 i nie tylko wyskakuje bład

Witam!

Mam następujący problem: Przy próbie uruchomienia Call of duty 4 w multiplayer wyskakuje:

Program … przestał działać

Identyczna rzecz się dzieje w Pro evolution soccer 2009 gdy dojdzie się do ćwierćfinały ligi mistrzów. To samo przy Office 2007 po wyłączeniu któregoś programu. Przy innych grach też się to zdarza czyli "Program … przestał działać.

Programy i gry są oryginalne. System operacyjny też oryginalny (Vista Home Premium 32-bit)

Dane kompa:

DirectX DirectX 10.0

Typ procesora DualCore Intel Pentium E2220, 2400 MHz (12 x 200)

Nazwa płyty głównej Asus P5G-MX (1 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

Mikroukład płyty głównej Intel Lakeport-G i945GC

DIMM1: 73.G21B8.AM4 2 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)

Karta wideo ATI Radeon HD 3450 (512 MB)

Akcelerator 3D ATI Radeon HD 3450 (RV620)

Karta dźwiękowa ATI Radeon HDMI @ ATI RV620 - High Definition Audio Controller

Proszę o pomoc bo nie wiem co robić. System i kompa mam od maja zeszłego roku. Pozdrawiam.

jeśli system tak długo Ci stoi na pc to być może dopomina się już o reinstall?:slight_smile:

btw w jakich okolicznościach i od kiedy masz takie problemy?

Problemy te występują od kilku miesięcy. Zawsze w tych samych momentach.

wiesz, zakładałbym, że to wina visty - może dlatego, że bardzo nie lubię tego systemu i kojarzy mi się tylko z jednym -> problemy i jeszcze raz niepowodzenie :slight_smile: spróbowałbym na jakimś xpku np albo cyknij se sevenke :slight_smile: Możesz pokombinować z innymi driverami albo przeinstalować gry na dobry początek. Później zastanów się nad zmianą systemu :slight_smile:

Witam!

To jednak nie wina visty. Odpowiedzi udzielili mi na elektrodzie.

Dla potomnych:

W sieci wszystko obraca się wokół dźwięku np. przepięcia mikrofonu

Cytat:

wtyczkę …(różową) przemieścić na niebieskie mniejsce

Tu zaś jest mowa o rozwiązaniu dla Realteka:

http://activision.custhelp.com/cgi-bin/ … X3BhZ2U9MQ

heh to samo jest w win7 wiem, że w becie bo rc jeszcze nie instalowałem :smiley: nawet nie przypuszczalem, że taki błąd może być wzięty właśnie z visty ^^