Przy włączonej Mozilli komp się zawiesza

Witam.

Od dzisiaj coś niedobrego zaczęło się dziac z komputerem. Gdy działam na Mozilli, nagle zawiesza się ona, a potem cały komp, potem się odwiesza i tak co chwila, aż w jednym momencie miałem niebieski ekranik i pozostawało tylko zresetować komputer. Zrobiłem dzisiaj aktualizacje do Windowsa - może to jego wina. teraz wyłączyłem Mozillę i działam na explorerze i na razie nic sie nie dzieje.

Przy okazji wklejam loga, może ktoś coś zauważy.

http://wklejto.pl/53710

uruchom ją w trybie awaryjnym i zobacz jak wtedy będzie działała (opcja jest w menu start) jeżeli będzieok,tzn ze winny jest któryś z dodatków które doinstalowałeś do przeglądarki

W logu jest czysto.Tak jak wyżej,włącz mozillę w trybie awaryjnym poprzez START > Wszystkie programy > mozilla firefox,tam masz tryb awaryjny firefoxa. Inne przeglądarki jak działają? np internet explorer.

Hej, IE działał w miarę ok, ale potem na chwilę w ogóle nie działałem na kompie i pojawił się znowu niebieski ekran. Zresetowałem kompa - bo nie dało się inaczej go uruchomić ponownie, ale nie chciał się już włączyć. Czy to możliwe, żeby to przeglądarka tak nawaliła w kompie? Jakby co, to korzystam z Xp.

Wrzuć logi z programów:

a) :arrow: OTL

Ustaw Processes i Modules na All a w Custom Scans/Fixes wklej:

Hej. Dziękuję wszystkim za odpowiedź, ale komp w ogóle po kilku minutach się zawiesza i nie dało się na nim w ogóle nic zrobić. Poszedł do naprawy. Mnie się wydaje, że to coś z dyskiem twardym, bo jakoś dziwnie pstryka co chwilę, tzn co kilka sekund. Nie wiem co mogło być przyczyną zepsucia się dysku twardego - jeśli to rzeczywiście on. Czy w ogóle jest możliwe, ze jakiś wirus był i zepsuł dysk?