Przy wrzucaniu plików na pendrive'a pojawiają się tylko skróty

Witam

piszę w sprawie pomocy ze skrótami pojawiającymi się na penie przy wrzucaniu plików.

Na wszystkich 3 penach i 3 kompach dzieje się to samo.

Problem tkwi w systemie czy w pendrive`ach??

AVG nie wykrywa żadnych problemów z systemem…

Zrobiłem skany programem OTL które zamieszczam poniżej.

 

OTL - http://www.wklej.org/id/1246711/

Extras - http://www.wklej.org/id/1246722/

 

Jeśli to pomoże to wkleję raporty z pozostałych dwóch komputerów ale w nowych osobnych tematach.

Pozdrawiam.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

VS

slawekjakub , naprawdę uważasz, że taka zmiana czyni temat wystarczająco konkretnym? Dam Ci jeszcze jedną szansę i małą podpowiedź: Przy wrzucaniu plików na pendrive’a pojawiają się tylko skróty. Prawda że brzmi wiele bardziej konkretnie?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Podepnij pendrivy.Użyj USBFix z funkcji Deletion (jeśli jakiś folder nazwałeś muza lub muzyka to zmień na inną  przed użyciem USBFix.).Pokaż z niego log i nowe logi z OTL.

http://wklej.org/id/1247271/

 

to na razie raport z podpiętym jednym największym penem. Podpiąłem kolejne 2 i AVG wykrywa infekcje na pliku usbfix. zamknąłem avg i program nie chce się dalej kolejny raz uruchomić. jeszcze coś najwyżej pogrzebie.

 

A pytanie jeszcze jedno. Jak teraz podłącze przenośny dysk to może się z nim stać to co z penem - pozamienia wszystkie pliki na skróty?.

Miałeś wszystkie podpiąć od razu.Pokaż nowy OTL.txt

Nie wiem co się stało ale gdy teraz podłączyłem peny pod moje oba kompy to wszystkie skróty z nich zniknęły i pojawiły się już normalne poprawne pliki… dosłownie nie wiem o co chodzi.

Jak kobieta wróci z uczelni to sprawdzę jeszcze jej komputer z którego wszystko wyszło.

Przepraszam za kłopot.