Przycięty obraz na TV poprowadzony kablem z laptopa

Witam, jak w temacie mam problem z obrazem wyświetlanym na TV marki O o Beko =) Otóż po podłączeniu kablem hdmi z laptopa do telewizora obraz jest przycięty po bokach na górze jak i na dole. Próbowałem zmieniać rozdzielczości itd i na TV i na lapku ale to nic nie daje. Ktoś ma jakieś sugestie?

Telewizor Samsung? 

Mam ten sam problem.W moim przypadku nie jest to wina kabla, ani laptopa. Zostawiłem to w spokoju. Najwyraźniej błąd ze strony telewizora.

Mam ten sam problem (telewizor również Samsung)

U mnie rozwiązaniem jest, podłączenie laptopa do tv zanim go włączę wtedy wszystko jest ok.

Czasami pomaga również zmiana portu hdmi.

Napisałe, że to marka Beko =) Mam tylko jedno wejście hdmi… Może spróbuję uruchomić ponownie i zobaczymy co będzie.

W sterowniku karty graficznej spróbuj włączyć skalowanie.

GOrson, niestety nie pomogło ze skalowaniem mam tylko sam problem.

Restart nie pomaga. Komputer musi byc wyłączony całkowicie, później podłączasz i włączasz lapka:)

U mnie to dziala zawsze.

Próbowałaś wyłączyć klonowanie obrazu i ustawić tylko obraz na tv?

Tak, kombinuje już na wszystkie strony. Teraz sobie zrobiłem tak, że mam przycięty obraz i na lapku i na TV jak podłączam kabel =P

Wciśnij Windows+“p”, wybierz “Tylko projektor” i ustaw rozdzielczość na natywną telewizora. Ewentualnie poszukaj opcji proporcji na telewizorze i zamiast 16:9 daj 1:1, albo pokombinuj z innymi opcjami.

Ustaw na tv rozdzielczość taka jaka masz na laptopie i nie bd ucięte, ale to nie za ladnie będzie wyglądać…

Posiadam 4 telewizory firmy Samsung. Przy ustawionych proporcjach ekranu innych niż “Dopasuj do ekranu” rzeczywiście obcina nieco obraz. Wystarczy zmienić wspomniane ustawienie i wszystko działa bezproblemowo (przynajmniej u mnie). Poszukaj na tym swoim Beko może jest podoba opcja. Podaj jaki to dokładnie model TV oraz laptopa.

Jutro opisze dalej swój problem. Dzięki za odzew.

Proszę bardzo nagrałem specjalny poradnik https://www.youtube.com/watch?v=iyZNZMuJ1W8&feature=youtu.be działa na wszystkich telewizorach

Fajnie, że coś takiego nagrałeś ale ja klikając w kartę Nvidia mam tylko takie coś

Nie ustawiaj natywnej bynajmniej ja na swoim szajsungu jak ustawię natywną to mam przycięte.

P.S To jest chłopak a zwracacie się do niego w damskiej osobie…

Albo o czymś cały świat nie wie…

Przeinstaluj sterowniki. Najlepiej pobierz je ze strony producenta laptopa.

Cóż… Dam sobie spokój. Za dużo kombinacji '/ Dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś miałby jeszcze jakiś pomysł proszę pisać.

W złym miejscu szukacie problemu. Musisz wejść w opcje obrazu w TV i tam szukać opcji albo proporcji albo wyświetlania obrazu. Nie podam dokładnie, bo sam mam szajsunga i szarpa. Na obu domyślnie albo przycina obraz albo zwęża. Pomęcz TV - musi działać.

ustaw żeby wyświetlało sie tylko na telewizorze, powinno pomóc, jaki masz laptop?