Przycina dźwięk na starcie, laptop spowolniony log OTL


(jekobb) #1

Witam

mam problem z laptopem HP windows 7 x64 home premium. Przy u uruchamianiu się laptopa dźwięk logowania jest przycinany nie idzie płynnie, pozostałe dźwięki systemowe również.

Generalnie laptop bardzo powoli chodzi i żeby cokolwiek wykonać potrzeba dużo czasu. W trybie awaryjnym laptop chodzi bez zacięć. Znalazłem coś takiego jak aplikacja kookos.exe i niby usunąłem ale nie wiem czy udało mi się to do końca.

Poniżej przesyłam logi z prośbą o sprawdzenie, bo chyba coś tam jeszcze siedzi.

http://wklej.org/id/750665/ : OTL

http://wklej.org/hash/41d946ee96a/ : extras

Pozdrawiam

Jekobb


(pstrowsky) #2

Logi to mam nadzieję, że sprawdzi Ci ktoś z “wiedzących” i pousuwa śmieci typu - “Ask.com” i “uTorrentBar Customized Web Search” Ale najpierw ściągnij http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Program,Windows,12177.html i podaj wynik benchmarku z pierwszej zakładki i dane ze smart z zakładki Health.


(Acorus) #3

Odinstaluj HiJackThis,VshareComplete,uTorrentBar Toolbar,vShare.tv plugin 1.3.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.


(jekobb) #4

Nie udało mi się odinstalować uTorent bar, po niżej zamieszczam log po skanowaniu oraz po wykonaniu kolejnego skanu OTL.

Dźwięk dalej przycina niestety i laptop pracuje spowolniony, wydaje mi się też że zbyt mocno się grzeje ten laptop (HP G62) wentylator ciągle dmucha dość ciepłym powietrzem.

Zamieszczam też info z HDTune, dziwna sprawa że nie chciał mi pokazać temperatury dysku.

Wykonałem też pełny skan HDTune’m brak bad sektorów.

http://wklej.org/id/750884/ : HDTune

http://wklej.org/id/750885/ : OTL Raport po restarcie

http://wklej.org/hash/fe6c11e9aca/ : OTL ponowne skanowanie

Pozdrawiam

Jekobb


(pstrowsky) #5

Dysk jest w dobrej kondycji chciałem wiedzieć z jaką szybkością przesyłane są dane stąd pytanie o wynik benchmarku z pierwszej zakładki, którego nie podałeś.


(jekobb) #6

Poniżej link do screena z zakładki Benchmark z HDTune

http://postimage.org/image/7hfgcrubb/full/

Pozdrawiam

Jekobb


(Acorus) #7

W OTL użyj opcji Sprzątanie.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.


(pstrowsky) #8

Wszystko ok z dyskiem, może laptop się grzeje bo wypaliła się pasta na procesorze i karcie graficznej. Nie mam pojęcia czemu nie pokazuje temperatury. To może być błąd HDtune spróbuj odczytać ja programem HWinfo.