Przycina się dźwięk, wolno chodzi komputer


(Michał Jalin) #1

Pomocy nie wiem co jest. Przyznaje się nie jestem dobry w te klocki. Tydzień temu ściągałem troche muzy i od temtej pory strasznie wolno komp mi chodzi. Dłógo sie uruchamia, a dźwięk szaleje, przycina się, jakby pila maszynowa działała. Mam prośbe czy możecie sprawdzić mojego loga z hijacka i zobaczyć czy czegoś tam nie ma. Aha bitdefender i mks nic nie wykryły.

Proszę pomóżcia aha tego nortona to nawet z pod awaryjnego nie idzie usunąć. Antywirusa wywalilem wczoraj bo myslałem, że to on mi tak przycina po aktualizacji.


(Monczkin) #2

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=66889

Popraw tytuł. (i błędy - na forum piszemy po polsku)


(adam9870) #3

Log czysty.

  1. Czy jesteś pewien, że przycinania dźwięku podczas słuchania muzyki nie powoduje fizyczne uszkodzenie odtwarzanego pliku bądź błędy na dysku? Spróbuj włączyć jakieś radio internetowe po wcześniejszym połączeniu z internetem i sprawdź czy w tym przypadku dźwięk również nie będzie czysty.

  2. W celu odinstalowania produktu marki Norton skorzystaj najlepiej z narzędzia SymNRT. Opis jego użycia oraz link do pliku instalacyjnego znajdziesz na stronie http://hopka.pl/za60

  3. Wykonaj podstawowe czynności mające na celu przyśpieszenie działania systemu jak:

  4. defragmentacja dysku

  5. defragmentacja rejestru

  6. czyszczeie rejestru

  7. usunięcie zbędnych plików

Ponadto zapoznaj się z tematem:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580


(Michał Jalin) #4

mi nawet podczas uruchamiania windows przycina sie dzwięk startowy a defragmentacje robilem tak jak czyszczenie spod easycleaner scandisc spod dosa gruntowny tez robilem dzwieki z filmow na Youtubie tez sie tna tak jakbym mial wirusa. Komp to mi sie z 10 minut odpala.


(adam9870) #5

Spróbuj wykonać wszystkie rady i skorzystać ze wszystkich programów, o których wspomniałem w punkcie trzecim. Jeśli po ich wykonaniu sytuacja nie ulegnie zmianie, wklej log z ComboFix.


(Michał Jalin) #6

Zrobiłem tak jak radziłeś może nie wszystkie sposoby z tych zaawansowanych ale powywalalem wiele i nic. Zauważylem ponadto, że ten dzwiek przycina mi nawet kiedy proces bezczynnosci jest na 80%, a filmy z plytki otwiera bez problemu tylko jak cos jest na dysku lub z internetu? Zamieszczam swojego lodga z ComboFix:

Nie wim co jest dla szczegulów dodam, że mam laptopa, acer travelMate 2410, wiem ze maja one sklonnosc do przegrzewania, ale dzwiek podczas rozruchu siada.

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 17:50

nie wiem czy to powinno isc pod inny temat jak tak to zamieszcze jeszcze raz oddzielnie, ale formata nie moge walnąć bo genialnie nie zrobilem kopii zapasowej swego windowsa HE myslalem ze potem zrobie ale okazało sie ze jak na poczatku nie to teraz moge sobie...


(Pawel B1 16) #7

Miałem podobny problem, po zainstalowaniu kodekow windows media format 9. Przeinstalowałem sterowniki do karty dźwiękowej i pomogło.


(Michał Jalin) #8

przeinstalowanie sterowników to zrobiłem na samym początku przed pisaniem posta, podpis sterownikow za pomoca microsofo update tez było.