Przycinają filmy z youtube itp

Witam!

Mam takiego kompa:

Pentium 3 1ghz

128mb RAM

karta grafiki 64

Nie wiem dlaczego filmy mi przycinają (łącze 1mb).Chodzi mi o małą ilość FPS’ów. Mniej więcej uzyskuję 2-3 FPS.

Pozdrawiam

Piggy

Może masz jakieś badziewne kodeki. Zainstaluj sobie FFdshow ja takie mam i mi działa dobrze…

A może tu nie chodzi o kodeki tylko o to, że w tym samym czasie pobierasz pliki?

Jeśli tak to w czasie oglądania filmów na utube wyłączaj programy do pobierania i udostępniania plików.

Jednak to jest chyba konfiguracja sprzętowa (ściągnąłem kodeki i directx). Będę musiał zainstalowąć Win 98 żeby to działało.

Dzięki wam.

Tak, karta jest zdecydowanie za słaba, procesor też do w miarę nowych i jako tako wydajnych nie należy. Niestety tutaj nic nie pomoże. Oglądaj filmiki w max 360p i tyle.

przycina na każdej przeglądarce wiec zmiana nie pomoże

spróbuje z rozdziałką ale tez myślę ze to nie pomoże - -odświeżanie już zmniejszone!!

zobaczymy

zaktualizuj flash

zmniejsz rozdzielczość filmów w yt

tak ale czy to przycinanie to napewno od karty>?? czy moze od procesora?

kupie kartę lepszą a okaże się ze procka tez trzeba a nie chce wyrzucać niepotrzebnie $ bo nie ma co za bardzo inwestować w taki złomik

flash aktualny a nie wszystkie filmiki za się oglądać w 240p a tylko w 360p najmniej a te już tną… :frowning:

chyba będzie trzeba lepszą kartę pożyczyć i wtedy się dowiem :slight_smile: chyba najprostsze rozwiązanie

uswa rozdzielczość ekranu 1024x768

nawet 800x600 i filmiki cięły

teraz spróbuje po instalować inne wersje sterowników

edit: też niestety nic tonie dało

wiec jak grafika czy procesor? co wystarczy wymienić żeby YouTube i inne tez np. im-db. działał normalnie?

Dodane 10.03.2011 (Cz) 10:58

Dziś zamontuje mocniejszą grafikę i lepszy zasilacz bo stary by nie pociągnął i się zobaczy czy to proc czy grafa :slight_smile: będzie wszytko jasne