Przycinają się gry, filmy na Laptopie (Win7)

Mam dość nowego laptopa i zauważyłem, że z czasem zaczęły mi się ścinać gry (20FPSów na World of Warcraft, spada czasem jeszcze niżej). Filmy w HD również się ścinają, ale wiem, że na początku tak nie było, dlatego obstawiam, że to coś na dysku się wala. Przeczyściłem rejestr, ale niestety nie pomogło za bardzo. Nod32 też nie za bardzo coś znalazł… Jakieś pomysły, sposoby? Jak w temacie system to Windows 7 Home Premium.

Pokaż logi z OTL http://oldtimer.geekstogo.com/OTL.exe

Zaznacz-Wszyscy użytkownicy.Wszystkie panele-Użyj filtrowania.Zaznacz-infekcja LOP iPurity.

http://wklej.to/Q6IxG

Zrobiłem loga według tego:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Dość nowy znaczy ile go masz? Miałem sytuację, że gry się ścinały po ok. 30 min. grania tzn. co jakiś czas FPS’y spadały poniżej 20 klatek, po chwili znów wszystko w początku i po kolejnej chwili ten sam problem. Na YT było to samo przy filmikach HD. Sprawdziłem temperatury podzespołów i okazało się, że grafika i procesor podczas grania bardzo mocno się grzeją (grafika dochodziła nawet do 90*C). Oddałem na gwarancji laptopa, przeczyścili mi go z kurzu i teraz temperatura grafiki w stresie wynosi jakieś 70*C w spoczynku ok. 40 o ile nie mniej, bo w tej chwili jestem na stacjonarce. Sprawdź temperatury przykładowo Aida64 i podaj wartości w stresie i w spoczynku, ale jak grafika będzie się grzać powyżej 80*C to czas na czyszczenie. Mój lapek ledwo rok skończył jak takie cuda się zaczęły dziać, ale najpierw po prostu myślałem, że nie dźwiga niektórych gier choć przy karcie Ge-Force 9400M ścinanie się CS 1.6 to trochę dziwne.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Odinstaluj DAEMON Tools Toolbar i Winamp Toolbar.