Przycinajaca stronka pod FF3

Mam problem ze stroną pod Firefoxem 3. Mianowicie jej przewijanie pod Firefox nie przebiega płynnie lecz skokowo, problem nie istnieje pod innymi popularnymi przeglądarkami (IE, Opera, Safari). Czy wie ktoś co może byc przyczyną takiego zachowania stronki. Adres tejże strony to http://tranceman.ovh.org/abc/x Proszę o pomoc.

Po pierwsze

Ustawienia -> Zaawansowane -> ogólne i zaznaczasz używaj automatycznego przewijania i używaj płynnego przewijania

Co do stronki to u mnie przewija się w miarę normalnie, widziałem gorsze efekty przewijania.

A sam efekt może powstawać z powodu zbyt dużej ilości grafiki a szczególnie w połączeniu ze stałym tłem (tak mi się przynajmniej zdaje).

otwierając stronkę lokalnie z dysku przewija się dobrze, podobnie na innych przeglądarkach w tym na starym już IE 6 wszystko jest w porządku więc to chyba nie jest spowodowane ilością grafiki

U mnie działa OK.

U mnie też wszystko lata :wink:

śmiga u mnie może weż ja przeinstaluj …mam na myśli firefox

już działa, problem leżał w stylu CSS, mianowicie użycie background-attachment: fixed powodowało taki dziwny efekt :?

Niestety Firefox od kiedy pamiętam ma problem przy przewijaniu stron z zablokowanym tłem obrazkowym :frowning: