Przycinające się filmy online reszta chodzi ok

Witam. Mam następujący problem. Próbuje ogarnąć laptopa mojej siostry z Win 8, z którym nigdy wcześniej nie miałem do czynienia. Lapek Lenovo AMD E1-1200 APU with radeon HD graphics 1.40 Ghz , 4 GB ram. Komp generalnie chodzi spoko. Jedynym problemem  są ostro przycinające się filmy streemowane z netu (youtube, weeb tv etc.) Na full screen nie da się nic oglądać !!

Procesor bez szału, to fakt. Mimo wszystko YT na 720p powinien chodzić. Zainstaluj najnowsze sterowniki do układu graficznego ze strony producenta komputera. W menedżerze urządzeń nie ma żółtych wykrzykników? Pozmieniaj profile zasilania (poustawiaj wszystko na najwyższą wydajność). Zaktualizuj flash player. Zobacz na innych przeglądarkach. Sprawdź system pod kątem występowania wirusów. Możesz zmienić antywirusa na lżejszego. Jak w przeglądarce nie jest zaznaczona akceleracja sprzętowa, to ją zaznacz, a jak jest zaznaczona, to odznacz.

Nic nie zdziała bo tego samego lapka ma moja dziewczyna i chodzi jakby miał zaraz paść. Wydajność tego sprzętu jest niższa niż na pentium IV, gforce mx440 z 512mb ram więc nie masz się czego spodziewać.