Przycinające się Gta IV na win7

Mam problem ponieważ zainstalowałem sobie GTA IV i mam system win7 home premium x64 i przycina mi się gra. Nie chodzi płynnie. Gra spełnia wymagania komputera nie wiem o co jest?

Oto mój sprzęt:

CPU: Intel Core Duo 2 - 2x2,20

Ram: 4gb

Dysk: 320gb

Karta graficzna: ATI Radeon HD 512mb.

!.Czekam na szybką odpowiedź.!

Po pierwsze napisz jaki masz dokładnie model karty graficznej, po drugie za małe taktowanie procesora.Dobrze by było jakbyś podkręcił procesor do min. 3.0GHz. Po trzecie to że spełniasz wymagania gry to nie znaczy że Ci będzie działać bez przycięć. Jeśli je spełniasz to tylko minimalne wymagania.

Ważne też żebyś miał wszystkie sterowniki zainstalowane w jak najnowszej wersji do tego windowsa

Spróbuj zmniejszyć ilość detali w GTA IV. Nie jest to najlepsza gra jeśli chodzi o optymalizacje na PC (chociaż może po patch’ach się poprawiło - dawno nie grałem). Poza tym w opisie napisałem, że masz 1 GB, a poście 512 MB - a nigdzie nie napisałeś modelu - ilość pamięci to nie wszystko:P

Słaby sprzęt obstawiam. GTA IV nie należy do dobrze zoptymalizowanych gier. Dodatkowo dla gry w procesorze mniej liczą się megaherce, a bardzie ilość pamięci cache. Bez pełnej specyfikacji, niestety taki powód można podać w ciemno. Sterowniki za dużo nie dadzą. Ewentualnie o ile jest jakiś patch do GTA IV to warto zawsze instalować.