Przycinający interfejs

Witam! mam następujący problem, na sterownikach od windows 7 (wddm 1.1) interfejs mi przycina, kiedy zaznaczam myszką większy obszar albo gdy przewijam belką pliki, tnie tylko część 2D interfejsu 3D chodzi dobrze, testowałem różne sterowniki i tylko na sterownikach od visty (wddm 1.0) chodzi dobrze.Chciałbym działać na nowych sterownikach dedykowanych windows 7 a nie starych od visty…na tych sterownikach od visty mam dużo niższą ocene experiance index czy jak to tam sie nazywa, macie jakieś pomysły? niżej podaje konfiguracje mojego PC.

core 2 quad q6600

samsung f3 500gb

hd 3850 AGP

asrock 4core dual sata2 (na gigabyte też był ten problem)

2GB DDR RAM GOODRAM

u siostry na 1 rdzeniowym procesorze i starej karcie graficznej działa lepiej niz u mnie, na pewno to nie wina ramu bo siorka też ma DDR :stuck_out_tongue:

na 100% to wina karty graficznej, troche dziwne że w najnowszych sterownikach nie rozwiązali jeszcze tego problemu…

Hej,

A zainstalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głównej?? Bez nich port AGP może działać nieprawidłowo, co możesz odczuć w taki właśnie sposób.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Musisz wgrać sterownikio do grafiki i chipsetu i wtedy przestanie się ciąć

a jak nie pomoze to zainstaluj po prostu sterowniki starsze, najlepiej z plyty dostarczonej ze sprzetem.

Hej,

Jeszcze jedno - karta grafiki działa na sterownikach wbudowanych w system czy na sterownikach producenta karty?? Jeśli to pierwsze, koniecznie zmień je na najnowszą wersję sterowników dostępnych na stronie ATI.

Pozdrawiam,

Dimatheus