Przycinanie dźwięku na karcie Realtek HD Audio

Od 3 dni mam Vistę i jeszcze trochę nie mogę się połapać gdzie czego szukać, bo w porównaniu do xp sporo nazmieniali :slight_smile: Ale to jeszcze nie problem. Mam kartę dźwiękową zintegrowaną Realtek HD Audio i tnie mi dźwięk. Po poszukiwaniach na różnych forach znalazłem, że pomaga zmniejszenie przyspieszenia sprzętowego audio. I tu się zaczyna mój problem, bo za nic nie mogę znaleźć tej opcji. Gdy wchodzę w konfigurację lub właściwość karty, to nie widzę tej opcji. Może ktoś wie gdzie tego szukać? Z góry dziękuję a pomoc.

Menu start -> uruchom, tam wpisz dxdiag otworzy ci się okienko konfiguracyjne DirectX, w zakładce Dźwięk znajdziesz opcję przyspieszania sprzętowego dla audio.

Niestety, ale w dxdiag nie mogę zmienić przyspieszenia sprzętowego. W ogóle nie mam tam takiej opcji w zakładce dźwięk :expressionless:

Rozwiązał ktoś ten problem, bo mam to samo :frowning:

przeczytaj moj watek 2 posty ponizej.ja dzis wybrnalem z tego problemu.moze i Tobie sie uda(w moim przypadku zawodzil twardziel na ide)

Hmmm… Przesiadka na SATA…? To może ja lepiej powrócę do Xpka;) Dzięki za rade.

Witam.

Miałem podobny problem w lapku.

Rozwiązałem go poprzez wyłączenie ulepszeń we właściwościach urządzenia odtwarzania wchodząc w nie przez ikonkę w zasobniku.

Robiłem to dla integry intelowskiej, może Tobie też pomoże.

Pozdrawiam.