Przycinanie filmów w youtube - Windows 7


(wkrzys) #1

Od pewnego czasu (prawdopodobnie od aktualizacji Firefox do wersji 42.0) wszystkie filmy w youtube są przycinane. Głos jest prawidłowy.


(darek0107) #2

Tak się dziele od kiedy Youtube przeszło na HTML5 Player. Zainstaluj sobie rozszerzenie Youtube Flash Video Player, będziesz mógł wtedy oglądać we Flashu i nie będzie zacinać.


(wkrzys) #3

Dziękuję za informację. Jednakże jak wgrać rozszerzenie, aby było dostępne niezależnie kto zaloguje się na komputer tzn. tak aby każdy zalogowany użytkownik mógł bez problemu odtwarzać filmy.


(Kurp55) #4

To jest rozszerzenie przeglądarki. Jeżeli masz przeglądarkę Firefox udostępnioną innym użytkownikom to każdy będzie z tego rozszerzenia korzystał. Po zainstalowaniu na pasku zadań pojawi się kwadratowa czerwona ikona. Po kliknięciu na nią będziesz miał wybór z czego chcesz korzystać (flash, HTML ).


(Longhorn2009) #5

Odtwarzanie wideo w HTML5 na nowym Firefoksie przy w miare nowoczesnym sprzęcie (2 rdzenie, choć ze 2GB pamięci) nie powinno robić problemu. Może to kwestia starej wtyczki flash czy jakiegoś dodatku/programu, który zbytnio angażuje zbytnio komputer. Sprawdź obciążenie procesora w menadżerze zadań w czasie odtwarzania filmików.

Instalacje dodatku do Fx na twoim miejscu próbowałbym załatwić poprzez GPO, może skrypt logowania nadałby się do tego celu.