Przycinanie na youtube , pulpicie, aplikacjach itp

Witam , proszę o pomoc tak jak w temacie, mam komputer Pentium 4 (2.66 GHz procesor intel, grafika GE Force 5500 FX (AGP), pierwsza pamięć ram to DDR 512 MB 133 MHz , druga pamięć ram to 256 MB 133 MHz , dysk SATA 160 GB (nowy) płyta główna P4VM800) , i mam problem ponieważ nawet na pulpicie potrafi się przycinać , na youtube a małym okienku filmiki się tną nie wspomnę na pełnym ekranie to już całkiem się przycinają, wszystkie sterowniki mam wgrane najnowsze, internet mam w neostradzie 6 Mb/bit (640 kb/s) szybki, Proszę o radę co mam zrobić aby nie przycinało mnie w aplikacjach i na youtube.

Oprogramowanie antywirusowe jest? System czysty? Jeśli jesteś pewien, że wszystkie sterowniki masz zainstalowane to sprawdź na początek temperatury proca i grafiki, potem zrób test pamięci memtestem.

tak oprogramowanie mam avasta zaktualizowanego , próbowałem z avastem i bez antywirusa dalej to samo ,system nowy , formatowanie pełne dysk jest nowy i bez bad sektorów testowałem programem , sterowniki instalowałem najnowsze i starsze ale dalej to samo, temperatura procesora waha się od 55 do 65 stopni , ramy testowałem programem memtes64 dalej to samo grafikę zmieniałem na inną ale nic nie pomaga jedynie co moge powiedzieć że jak uruchamiam program lub youtube to procesor ma 100 % wykorzystywania , ale temperatura nie przekracza 65 stopni chlodzenie mam oryginalne obroty około 2300 rpm