Przycinanie się dźwięków

Witam :smiley:

Mam problem, od pewnego czasu muzyka wydobywająca sie z mych głośników paskudnie się tnie(dokładnie to spowalnia co rusz), dźwięk jest zniekształcony jak oglądam film, słucham muzyki z winampa, czy oglądam filmy na youtube… co ciekawe nic nie robiłem(tak mi sie wydaje :roll: )

Chyba trzeba zrobić reinstal kodeków…( :?: )

Pozdrawiam

Możliwe, że to pomoże.

Przeinstaluj kodeki, które posiadasz obecnie.

Jeżeli to nic nie da, to odinstaluj obecne kodeki i zainstaluj FFDShow. Uruchom ponownie komputer.

Jeżeli zmiana kodeków nie pomoże, to napisz jaką masz kartę dźwiękową. Jeżeli to karta zintegrowana z płytą główną, to napisz, co to za płyta główna (producent i model).

Jaki posiadasz system operacyjny ?

Jak piszesz tak zrób (przeinstaluj kodeki), ale także spróbuj przeinstalować stery od karty dźwiękowej.

Kodeki przeinstalowałem i pupa, ffdshow instalowałem i nic nie dało…

ale mam pytanie, kiedyś miałem podobny problem i jakimś programem kasowałem wszystkie resztki po kodekach które były wadliwe… niestety nie pamiętam jaki to program był :?

Karta zintegrowana, płyta to abit ab9

windows xp pro

Pobierz i zainstaluj ten sterownik (Realtek High Definition Audio Driver).

Wcześniej jednak odinstaluj obecny sterownik do karty dźwiękowej (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy).

Po instalacji sterownika do karty dźwiękowej zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (utwórz folder o dowolnej nazwie, najlepiej na Pulpicie, kliknij dwa razy na pobrany instalator DirectX, wskaż stworzony wcześniej folder - instalator wypakuje tam pliki instalacyjne. Otwórz ten folder i kliknij dwa razy na ikonce DXSETUP - rozpocznie się instalacja bibliotek DirectX. Po zakończeniu instalacji usuń stworzony na początku folder z jego zawartością).

P.S. Pozostałe sterowniki do Twojej płyty głównej znajdziesz TUTAJ.

ehhhh :evil: nic to nie dało bo jest dokladnie to samo…

jutro robię formata :stuck_out_tongue:

mam nadzieje ze z kartą wszystko ok