Przycinanie się dźwięku w dowolnym odtwarzaczu zarówno na Chrome jak i Internet Explorer

Witam! Od dzisiaj pojawił mi się dziwny problem z przycinaniem się dźwięku na dowolnym odtwarzaczu (Facebook, YouTube i inne). Dźwięk przycina się co jakąś sekundę, nie zauważyłem żeby szedł z nim w parze obraz ale mogę po prostu tego nie dostrzegać. Właśnie przy dzisiejszym uruchomieniu zainstalowało mi się 17 nowych aktualizacji do mojego Windows 8.1 Pro z Media Center myślałem, że to ich wina i przywróciłem system do stanu z 11 lutego ale problem pozostał. Dopiero wtedy zauważyłem, że nie dotyczy to tylko YouTubowego odtwarzacza ale również każdego innego i problem nie występuje tylko w Chrome (wersja 32.0.1700.107 m) ale również w Internet Explorerze (11.0.9600.16518). Macie jakieś pomysły na rozwiązanie mojego problemu? Pozdrawiam, Banan =)

 

P.S. Jak się okazuje problem występuje również przy radiu internetowym OpenFM, a nawet z materiałów odtwarzanych lokalnie.

Na to wygląda, że sprawa była w jakiś sposób hardwerowa i dotyczyła HDMI i głośników.