Przycinanie sie filmow

Mam problemy z filmami. Niezaleznie od formatu filmu zawsze jest taka sama sytuacje, ze kiedy odtwarzam film co pare sekund ma delikatne zawieszenie. Przycina sie co pare sekund. Jest to dosc uciazliwy problem gdy np oglada sie film i w najciekawszym momecie sie zacina :confused: i niezaleznie na jakim programie probuje ogladac. Nie ma roznicy czy to jest Windows Media Plyer, Nero 7, All Player, Win Amp, czy Media Player Clasic. To jest wina kodekow jesli tak to prosze o podanie mi linka do najlepszych kodekow. Z gory dziekuje.

Jakie to filmy? :stuck_out_tongue:

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

OT-y kasuję.

Nie zaleznie od formatu filmu zawsze jest ten sam problem. Moze to byc *.avi, *.WMV, *.mpeg i inne.

ParkourLeXuS , a skąd je masz?

ale kiedys tzn wczesniej zanim mialem formatowany komputer bylo dobrze. a filmy to sa zwykle amatorskie innych grop parkour’owych

Spróbuj może tak: odinstaluj wszystkie kodeki, a następnie przeczyść rejestr Regcleanerem lub jv16 PowerTools.

Po tych czynnościach zainstaluj K-Lite Codec Pack 2.83 FULL.

ok dzieki napewno sprobuje! zaraz potem napisze!

Witam.

  1. Kodeki,

  2. Odtwarzanie z HDD,

  3. Defragmentacja partycji (dysku),

  4. Wyłączenie programów działających w tle (np. AV),

juz wiem o co chodzilo! te filmy zawsze probowalem ogladac przy wlaczonym internecie (iPlus) i zacianlo mi je bo mam za malo RAM tylko 256! jak mam wylaczony internet to nic mi nie zacina wszystko chodzi plynnie i jest cudownie! Wniosek jak ci zacina filmy przy wlaczonym necie to dokup sobie RAM :smiley: