Przycinanie się gier przez dysk?

Dieńdobry mam następujący problem otórz nowsze gierki się przycinają np COD2 (nie że stanie i trzeba restet tylko wolno chodzi) A mam następującą konfigurację:

*AMD Sempron 2500+ (1,8Ghz)

*2x256 Ram 400Mhz

*Gforce mx 4400 (128 ram 64 bit)

*dysk … nie bardzo wiem 20 GB maxtor powiem że w “podeszłym” wieku

:lol:

Możliwe jest to iż to przycinanie powoduje mój "twardziel’’ ??

Na identycznej konfiguracji mojego kolegi ( oprócz dysku ) gry się nie przycinają

zaaktualizuj sterowniki do karty graficznej uprzednio odinstalowywując stare

redukcja niepotrzebnych aplikacji na dysku…

zminimilizowanie operacji wykonywanych przez dysk…

defragmentacja :wink:

zakup nowego dysku ;D

Czyli ile ma lat ??

Możliwe.Dysk mocno “mieli” ??

zwiększ ilość wolnego miejsca na dysku , ponadto defragmentacja tj. napisał surim , zaaktualizuj stery , jak grasz zwolnij więcej ramu dla gier --> wyłącz antywira , firewalla itp.

eee chcesz na tym grać? jeszcze w cod2 :o

słabiutka karta, wątpie, żeby aktualizacja sterów coś dała

możesz podkręcić ją trochę, jednak nie spodziewaj się jakiś rewelacyjnych wyników

to jest bolączka

możesz zdefragmentować dysk, przeczyścić rejestr, usunąć szkodniki :wink:

no defragmentacja noie pomaga a stery mam najnowsze :smiley: a z zgbędnymi aplikacjami popróbuje Ale nic … Thx za wszystko :smiley: no na takiej grafie to ten kolega o którym pisałem to tak “młuci” w COD2 ze szkoda gadać :lol:

vvenomm na każdych ustawieniach tak Ci tnie ?? :expressionless: ( tekstury , rodziałka )

tak i to właśnie chyba przez dysk Na low tnie a na max tylko troche się dłużej ładuje (i także tnie ) :smiley:

skoro na low tnie to jest to za słaba karta graficzna :wink:

polecam wymiane karty graficznej i dysku

no… najnowsze nie znaczy najlepsze 8)

Kolega też tak miał - grał w pro evolution soccer 4,

boisko wyglądało jak powycinane nożyczkami i to jeszcze …

gra szła “ociężale”, a w niektórych momentach przyspieszała niemiłosiernie (a’la speed hack z cs),

a po zainstalowaniu starszych - lux :lol:

Dlatego sterowniki radzę spróbować zmienić na starsze z rzędu 57.xx /52.xx czy coś w tym stylu :slight_smile:

mam podobny i chodzi … bez problemów :wink: … najlepiej wykonaj czynności optymalizujące system … dużo tego w S prawdzone porady

… oraz

:spoko: