Przycinanie się gierek

Mam problem tną mi się gierki samochodowe w viscie Home Premium. Np. w BMW M3 Challenge kica mi prędkościomierz z obrotomierzem np. 100 km/h a zaraz potem 110km/h, a przy obrotomierzu np. 3 a potem 5.

I dźwięk też się tak tnie jak wskazówki.

Ustawiam uruchom jako admin, wyłącz kompozycje pulpitu i wizualne i uruchom jako XP sp2 i dalej tak samo.

Wiem że na XP to się nie robi.

Co mam zrobić, HELP.

:roll:

już masz odpowiedź

Za słaby komp???

Według mnie tak…

Tak komp troszeczkę za słaby a jaka karta???

tak jeszcze 1 GB ram i można coś działać

karta grafa 128mb na AGP 4X

hehehehe no nie rozśmieszaj mnie może brakować ramu ,nie wyrabiać grafika ,ale procka ma dobrego np: na moim 2,4 i 2 giga ramu na Viscie gry chodzą płynnie.

Dzięki W O L F

stary konkrety… a nie :x

dobre… :hahaha:

Co chcecie od procka…??Na karcie trochę mało(128) ale w/g mnie-i nie tylko- do optymalnego działania Visty potrzeba 2 GB RAM-u :!:

jedno rdzeniowy mało wydajny P4 :roll:

to jest wystarczająca ilość pamięci… ważniejsze są taktowania,typy pamięci itd…

jak twierdzicie “za slaby komp” itd, to niech znajdzie sie ktos kto sensownie wyjasni mi dlaczego na moim kompie AMD Sepmron 1,75 ghz, 512 mb ramu kingstona ddr1 400 i grafice radeonx1300 pro 256 mb ddr2 dziala vista home premium bez najmniejszego sciecia i dziala tez gra stalker na srednich detalach bez najmniejszego sciecia

@topic

zainstaluj najnowsze sterowniki do plyty glownej, karty graficznej itd

:smiley:

Taaa i jeszcze czego :shock:

ping Jaka masz wersje Visty 32 czy 64 bit ?

coz, nie chcesz nie wierz. ja tylko mowie jak jest

grunt to dobra konfiguracja systemu oczywiscie z włączonym aero.

Przypominam, że to dział techniczny i proszę wypowiadać się ściśle na zadane pytanie. JNJN