Przycinanie się gry

Siema. Mam pewien problem, a mianowicie kiedy uruchamiam grę f1 2010 to gra się przycina, ale tylko na zakrętach. Na prostej jest wszystko dobrze. Mam tak od 4 dni. Jeszcze w sobotę wszystko było ok, nie przycinało się na zakrętach. Dodam, że na zakrętach fps’ y spadają o 8. Normalnie mam 30 fps’ ów, a na zakrętach 22 fps’ y. Kartę graficzną wymieniłem 2 tygodnie temu. Karta jest dobra nie uszkodzona, więc myślę, że nie w niej tkwi problem. Wszystkie ustawienia mam na ultra tylko 3 na wysokie, Multi- Sampling 4x, synchronizacja pionowa off. Rozdzielczość na full screen 1280x1024. Może to wina kurzu? Jakieś sugestie? Mój sprzęt: C2D 2.4 GHz E4600, 2 GB RAM DDR2, Grafika Ge-Force GTS 250 512MB DDR3, Windows Xp Professional SP3.

zmniejsz ustawienia jak na ultra ci się tnie. spróbuj na średnich jak dalej się będzie cieło weź na niskie, jak przestanie znaczy że jest ok i możesz grać.

Nie wiem dlaczego. Przecież przedtem dobrze chodziło. Teraz się tak tnie. Ok dzięki spróbuję twojej metody.

Dodane 04.02.2011 (Pt) 14:11

Zmiana ustawień prawie, że nie pomogła w ogóle, ponieważ na średnich się tnie trochę mniej niż na ultra i na niskich jest prawie tak samo jak na średnich. Podejrzewam, że może to być wina kurzu na procesorze albo coś zlagowało grę. Czekam nadal na sugestie. Jak ktoś wie, to niech pomoże.

Dodane 04.02.2011 (Pt) 14:11

Zmiana ustawień prawie, że nie pomogła w ogóle, ponieważ na średnich się tnie trochę mniej niż na ultra i na niskich jest prawie tak samo jak na średnich. Podejrzewam, że może to być wina kurzu na procesorze albo coś zlagowało grę. Czekam nadal na sugestie. Jak ktoś wie, to niech pomoże.

Dodane 04.02.2011 (Pt) 14:11

Zmiana ustawień prawie, że nie pomogła w ogóle, ponieważ na średnich się tnie trochę mniej niż na ultra i na niskich jest prawie tak samo jak na średnich. Podejrzewam, że może to być wina kurzu na procesorze albo coś zlagowało grę. Czekam nadal na sugestie. Jak ktoś wie, to niech pomoże.