Przycinanie się niektórych gier

Witam mam taki problem, część gier mi się nie miłosiernie przycina po jakimś czasie albo od samego początku jak np. właśnie ta gra i nawet Fifa 99. Nie wiem czego to może się tyczyć, przeinstalowywałem system nie pomogło. Moje parametry to:

płyta Asus M2N-SLi Deluxe

Procesor AMD X2 6000+

Grafika: GF 8600 GT

Ram 2 GB

dodam że zanim zacznie się ta zabawa w Lost Planet gra działa na najwyższych detalach i nawet nie narzekam. Pozdrawiam

Podaj cały cfg kompa(w szczególności marka i moc[W] zasilacza).

Optymalizacja i odchudzanie xpeka.

Podobne.

Temperatury i napięcia z BIOSu i Everesta Ultimate.

Przeczyść kompa i rejestr CCleanerem, a dysk zdefragmentuj Diskeeperem.

paulos , nazwij temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum.

Zbytnio nie mam co czyścić bo wczoraj wieczorem robiłem format i specjalnie od razu zobaczyłem grę i było to samo.

Zasilacz: Modecom 400W

na procesorze 1.232V

inne napięcia:

+3.3 V 3.18 V

+5 V 5.13 V

A o czego dokładnie napięcie chcesz wiedzieć?

Napięcia do najlepszych nie należą.Podaj jeszcze screen z Everesta.(Komputer->Czujnik).

Zainstalowałeś wszystkie sterowniki?

bleeeak9.jpg

w934.png

Tutaj na procesorze jest 1.41V a na cpu-z 1.232

sterowniki są wszystkie

I pomoże ktoś?

To jest Modecom MC , czy FEEl? Napięcia są blisko granic normy, ale się w niej mieszczą. Te pierwsze napięcia to z biosu, czy z Cpu-z?

Modecom Feel III, napięcia są z Everesta

To daj napięcia z Biosu zakładka Pc Health Status lub Hardware Monitor. Ten zasilacz do tego kompa jest niezaciekawy. Masz możliwość pożyczyć od kogoś zasilacz markowy?

Tu masz liste dobrych i złych zasiłek:

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html

No mój jest w tych dobrych :slight_smile:

3.3 - 3.36

5 - 5.10

12 - 12.56

No linia 12V do dobrych nie należy(maks:12,60 V).

Tak czy siak ja bym wymienił zasiłkę na np. ModeComa MC 350W/Forthrona 350W.

Ewentualnie czy masz możliwość sprawdzenia kompa na lepszym zasilaczu ?

Spytam sie braciaka może pożyczy on nowy nie dawno kupywał , a co na jakiej zasadzie to działa co to takiego robi?

Co masz na myśli?Bo jakoś ciężko zrozumieć to co napisałeś…

Czemu zasilacz może powodować przycinanie się gry

Gry zazwyczaj obciążają podzespoły komputera i jest im wtedy potrzebna większa moc(o ile się nie mylę :slight_smile: ).W każdym razie np. pod obciążeniem zasilacz może Ci nie trzymać napięć lub dawać na podzespoły za małą moc.

Sprawdź na innym zasilaczu go.

ok.

Już chyba nie trzeba obeszło się bez nowego zasilacza, zainstalowałem Viste, nie wiem co to zmienia ale sie nie zacina, chociaż XP formatowałem 3 razy