Przycinanie się telefonu bez przczyny

Mam telefon Samsung Galaxy Trend. Dotychczas działał bez żadnych problemów, ale od niedawna zaczął ciężej chodzić. Nie instalowałem nowych aplikacji, a mimo to telefon działał coraz gorzej, nawet jak zatrzymywałem aplikacje. Dzisiaj telefon nieznośnie się przycinał, a Facebook Lite nie reagował na dotyk choć telefon normalnie pracował. Myślałem, że to przez Twittera, usunięcie go nie spowodowało poprawy. Wirus? Brak wirusów. Ja rozkładam ręce. Dlaczego mój telefon przycina się coraz bardziej intensywnie, skoro nic nie instalowałem nowego i wymuszam zatrzymanie aplikacji by odciążyć RAM? Ja nie wiem co robić

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Możesz przywrócić go do ustawień fabrycznych?

A wcześniej zrób to: czyszczenie partycji cache. Bezpieczne, nie usuwa twoich danych.

 

 

A jak to się robi?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Zapomniałem powiedzieć że bateria szybko siada i zdarzają się przycinki gdy chcę napisać smsa lub zadzwonić. Doszły nowe objawy: na liście aplikacji pojawiła się Nawigacja, kiedyś była ale potem zniknęła. Co jakiś czas pojawia się komunikat: Aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

To Usługi Google Play spowniają mi telefon. Po wymuszeniu zatrzymania tych usług działanie telefonu natychmiastowo siè poprawia lecz szkopuł w tym że te usługi same się włączają. Nigdy wcześniej Usługi Play nie spowalniały mi tak telefonu. Musiała być aktualizacja

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem może usunę aktualizację tych usług ale wątpie czy to coś pomoże

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Może ta porada ci pomoże http://www.download.net.pl/co-zrobic-gdy-uslugi-google-play-zjadaja-baterie-w-androidzie/n/6155/

 

Przecież masz na filmie pokazane.

A, przepraszam,  byłem na Taptalku to nie widziałem filmiku :slight_smile:

 

Nic nie pomogło. Odinstalowałem aktualizacje Usług Google Play. Już wolę zainstalować Cyagonen Moda. Jaką wersję mi polecacie?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

 

Proszę korzystać z przycisku Edytuj zamiast pisać post pod postem.

Dziękuję.

Czy root jest wymagany aby zainstalować Cyagoen Moda?