Przycinanie windowsa XP

Witam serdecznie mam duzy problem. Komputerek posiadam juz dwa lata wiec juz ma troszke przedtem nie mialem tego problemu ale teraz po zainstalowaniu na nowo systemu XP gdy wlacze cos np winampa czy cokolwiek to sie przycina jak che na przykład przesunac na pulpicie wylancza sie monitor i po chwili wlancza sie spowrotem i mozna po chwili dalej pracowac dopoki znowu sie nie przytnie.Sprawdzalem system dwoma antywirusami i nic nie znalazly testowalem pamiec i tez nic nie wykazalo zainstalowalem sobie SiSoftware Sandra Lite XII i gdy testowalem procesor to pojawil sie taki komunikat :

Warning W5009 - Mobile processors may yield lower indexes in power management modes when throttling is enabled. Unlike desktop/standard processors that run at the maximum speed all the time (except some sleep modes) modern mobile processors are capable of multiple performance modes that vary the frequency and core voltage based on utilisation and power.

Fix: If the index is lower than expected, check the manual to see how to force the processor to run at the highest rated speed or highest performance mode.

Niebardzo wiem o co chodzi mozecie cos doradzic czym bedzie to spowodowane. Przedtem komputer sprawowal sie dobrze nie bylo problemow.

Podzespoly sa nastepujace:

AMD 64 3200

Płyta głowna Gigabyte Nforce 4 sli

1GB ramu

160Gb WD

6600 GT Extreme

Zasilacz 400W

Zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej, karty dźwiękowej i karty graficznej ?

Tak zainstalowalem wszystko. Troszke sie bawilem i chyba sie mi wydaje ze sie zabardzo przegrzewa bo jak sciagne obudowe to idzie znacznie lepiej. Mozliwe to jest ze wentylator porocesora jest zakurzony i słabo chlodzi proscesor? Bo jesli tak to bede probowal to jakos przeczyscic.

Temperatury podzespołów możesz sprawdzić w BIOSie.

Dodatkowo odczytu temperatury poszczególnych podzespołów dokonasz programem EVEREST.

Otwórz program, ikonka Komputer, ikonka Czujnik.