Przycinka okien w windzie

w win xp przycinaja mi sie okna przy przesuwaniu.jest to denerwujące . przeczyścilem kompa i problem jest nadal , nie moze to byc wir po komp nie jest podlaczony do netu. prosze o pomoc

a czy internet=wirus? :? można złapać z płyty CD równie dobrze…

PPM na pulpicie -> Właściwości -> Ekran -> Efekty -> Odchacz “Pokaż zawartość okna podczas przeciągania”

Wir moze byc nawet gdy komp nie jest podłączony do internetu. Ile masz wolnego miejsca na dysku i jakiego kompa?

jest to komp ciotki na którym czasem graja dzieci. z tego co pamietam to 1,7 GHz,256 ram , ge force 3 lub 4 (raczej 4) win xp dysk 80 gb wolne 50 %. zadko uzywaja plyt najwyzej tylko jakas gra z gazety

A może sterowniki nowsze do karty graficznej zainstaluj :?

:arrow: jaki masz monitor LCD :?: CRT :?:

:arrow: jaki odswiezanie :?:

optymalizacja robiona … tj. czyszczenie rejestru, defragmentacja itp. ??

zobacz to :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=68892

crt a odswiezanie nie wiem. gdzie sa sterowniki do tych ge force

A co to ma do rzeczy ??

panel sterownia-> ekran-> ustawiania-> zawansowane-> Monitor ustawa na 85 Mhz

Sterowniki odpowiednie chyba znajdziesz tutaj:

http://www.nvidia.pl/page/home.html

Najpierw sprawdź jaką masz dokładnie kartę graficzną aby nie ściągnąć sterowników do złej karty :wink: Aby sprawdzić kliknij prawym klawiszem myszki na ikone Mój komputer/wybierz właściwości/Zakładka sprzęt/Mendadżer urządzeń/Otwórz drzewo Karty graficzne. Tam podana jest nazwa :slight_smile:

No nie kolejny co prawi dyrdymały. :o

Przy takich parametrach komputera powinien on bez problemu działać przy jakości 32 bit :!: :!: :!:

Więc OT-y :arrow: Kosz. :?

Dlatego wygląda to wręcz na brak sterowników karty graficznej. (re)instalacja powinna pomóc.

Na 60 Hz okna bedą skakały takze prawdopodobnie nia ma sterów, ale jest to co najmniej dziwne.

ten komp chodził 1,5 roku normalnie teraz zaczelo sie tak dziac. czyszczenie rejestru , defragmentacja etc. zrobiłem

I co, pomogło?

Jak by pomogło to bambo-5 nie prosił by o pomoc :roll:

No nie wiem, już jest kolejny dzień, więc może zrobił to w międzyczasie. Post nie jest najjaśniejszy.

Okazało sie ze jest to karta grafiki wybudowana w płyte główna wieczrobiłem tak Panet Sterowania -> Ekran -> Ustawienia -> Zaawansowane -> I tak było zużycie sprzetu na jakis proces b.duże a ja dalem blisko zeru i działa jak należy