Przycinki w grach

Witajcie! W czym może być problem? Mianowicie, po kupnie nowego komputera, i wgraniu CZYSTEGO Windowsa 7 i pobraniu Lol’a, Avasta oraz Chrom’a, są nagłe spadki płynności gry.
Sprzęt:
Procesor: Intel Core i5-4670K
Karta graficzna" Nvidia Geforce GTX 1050 TI
16 GB pamięci RAM
Płyta główna: Gigabyte GA-Z270-Gaming K3
O co może chodzić? Masz stałe 60 FPS i w jednym momencie masz po prostu “stop klatkę” w 1 sekundzie. Tak jakby po prostu pauza, jak to naprawić?

Sterowniki zainstalowane po wgraniu “czystego windowsa” ?

Tak. Windows oryginalny.

A sterowniki ?

Mówię, że tak, tylko dodałem, że oryginał jakby były wątlipowości.

A jak stoisz z temperaturami ?

W kompie jest około 6 coolerów i karta nie osiąga nawet 60 stopnie, to samo procesor.

Sprawdź czy problem nadal będzie występował po wyłączeniu Avasta.

Sprawdzałem, wszystkie stery na nowk wgrane, te starsze też, żadnych programów.uruchomionych w tle. Obciążenie procka to około 30% podczas gry a karty grafiki 20%.

Dobra jeszcze inaczej - jaka wersja Win 7 32x czy 64x ?
tylko w LoLu wystepuje ten problem ? :smiley:

x64, każda gra.

Podaj jaki masz zasilacz

Nie pobiera ten Windows 7 aktualizacji (nie każdy robi sobie obraz z aktualizacjami by potem ich nie pobierać np. 1 dzień)?

Właśnie nie wiem, czy jest w porządku. Czytałem też, że lagi mogę być powodowane przez uszkodzony zasilacz, może być też uszkodzona płyta główna, ale lagi występują tylko podczas grania. Zasilacz to Modecom MC 530 Carbon, wiem, że nie jest to klasa światowa i nie jest dość mocny, ale komputera używam tylko do luźnych gierek i internetu np. League of Legends, CS:GO.