Przycisk „Start” nie działa; klawisz „Start” na klawiaturze też nie działa

Witam
Po najnowszej aktualizacji Windowasa 10 menu Start przestało działać. Odinstalowałem ostatnią aktualizację ale to nie pomogło.
Spróbowałem tego:
Otworzyłem PowerShell jako administrator i wpisałem polecenie:
Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
Pojawił się komunikat o błędzie:

Add-AppxPackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073D02, Nie można zainstalować pakietu, ponieważ zasoby, które on modyfikuje, są obecnie w użyciu.                 
error 0x80073D02: Unable to install because the following apps need to be closed MicrosoftWindows.Client.CBS_1000.19054.1000.0_x64__cw5n1h2txyewy.                       
NOTE: For additional information, look for [ActivityId] 29e1eedd-d3d6-0001-1117-e229d6d3da01 in the Event Log or use the command line Get-AppPackageLog -ActivityID 29e1 eedd-d3d6-0001-1117-e229d6d3da01                                                                                                                                         
At line:1 char:38                                                                                                                                                        
+ ...  | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.I ...                                                                                          
+                 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~                                                                                                  
+ CategoryInfo          : NotSpecified: (C:\Windows\Syst...ppXManifest.xml:String) [Add-AppxPackage], Exception                                                          
+ FullyQualifiedErrorId : DeploymentError,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.AddAppxPackageCommand

Proszę o pomoc.
Jak zamknąć te zasoby o których mowa w komunikacie?
A może jest jakaś inna metoda by przywrócić Start do działania?

Można sprawdzić czy Open Shell ożywi klawisz/ikonę, jak lubisz menu w stylu XP, Vista/7 i być może nawet na styl Windows 95.

Dzięki za dobrą wolę ale to dla mnie za trudne.

To nie jest trudne, w releases pobierasz instalator i instalujesz:

Spróbuj tego rozwiazania.

Trzeba było nie wywalać aktualizacji, zrobić wszystkie dostępne, zostawić komputer włączony z zablokowanym usypianiem na co najmniej godzinę, potem restart i zostaw jeszcze na jakiś czas, zależy od prędkości komputera, zwykle zaczyna działać po kilku godzinach.

To jest związane z aktualizacjami GUI, nie ma potrzeby nic naprawiać, chyba, że problem nie znika samoistnie po aktualizacjach po 1-2 dniach.

Powinien być dostęp do menu z prawego klawisza myszy, dzięki temu można wyłączyć, wylogować itp. do czasu aż zacznie działać menu start.