Przycisk "zgłaszania nowszej wersji programu"

Witam.

Mam nadzieję że się nie powtarzam z wątkiem, jednakże szukajka nie działa. Do rzeczy…

Tak jak w tytule chciałbym zaproponować przycisk do zgłaszania nowszej wersji programu np obok “zgłoś niedziałający link”

Nie wiem czy się tak da ale żeby przycisk działał na zasadzie jednokrotnego otwarcia ( tak jak oddawanie głosu w sądzie) okienka i wpisaniu numeru nowszej wersji ewentualnie linku. Dla pojedynczego programu mogło by być dostępne tylko jedne zgłoszenie dziennie na wszystkich użytkowników. Po to abyście w razie opóźnienia jednodniowego z opublikowaniem na łamach DP nowej wersji FF 3.X.X.X nie dostali tysiąca zgłoszeń:P Co Wy na to droga redakcjo??

Ja już prędzej zmieniłbym przycisk "zgłoś niedziałający link"na “zgłoś błąd”. Przecież zgłoszenie i tak trafia do administracji.

Po wciśnięciu “zgłoś błąd” pojawiałoby się okno takie, jak obecnie, ale byłaby lista wyboru przyczyny zgłoszenia błędu. Mogłyby się tam znaleźć takie opcje, jak:

  • Niedziałający link

  • Nieaktualna wersja programu

  • Błędna nazwa programu lub opis

  • Inna

To jest dobra propozycja. Ale podobno zbliża się nowsza wersja Vortalu, więc może to się zmienić…

To w/g mnie nie przejdzie, ponieważ gdy jeden użytkownik (rano) zgłosi nową wersję, to użytkownik (wieczorem) nie zgłosi, że np. link nie działa.

To owszem ale ja miałem na myśli tylko swoją koncepcje co do osobnego przycisku powiadamiania o nowszej wersji a nie jak Kpc21 zasugerował okienko z wyborem opcji, takze u mnie by sie sprawdziło. Nie łącz naszych pomysłów;)

Jeśli tak, to jestem przeciw.