Przycisk "zgłaszania nowszej wersji programu"


(Toxicblue86) #1

Witam.

Mam nadzieję że się nie powtarzam z wątkiem, jednakże szukajka nie działa. Do rzeczy..

Tak jak w tytule chciałbym zaproponować przycisk do zgłaszania nowszej wersji programu np obok "zgłoś niedziałający link"

Nie wiem czy się tak da ale żeby przycisk działał na zasadzie jednokrotnego otwarcia ( tak jak oddawanie głosu w sądzie) okienka i wpisaniu numeru nowszej wersji ewentualnie linku. Dla pojedynczego programu mogło by być dostępne tylko jedne zgłoszenie dziennie na wszystkich użytkowników. Po to abyście w razie opóźnienia jednodniowego z opublikowaniem na łamach DP nowej wersji FF 3.X.X.X nie dostali tysiąca zgłoszeń:stuck_out_tongue: Co Wy na to droga redakcjo??


(Kpc21) #2

Ja już prędzej zmieniłbym przycisk "zgłoś niedziałający link"na "zgłoś błąd". Przecież zgłoszenie i tak trafia do administracji.

Po wciśnięciu "zgłoś błąd" pojawiałoby się okno takie, jak obecnie, ale byłaby lista wyboru przyczyny zgłoszenia błędu. Mogłyby się tam znaleźć takie opcje, jak:

  • Niedziałający link

  • Nieaktualna wersja programu

  • Błędna nazwa programu lub opis

  • Inna


(Enter6000) #3

To jest dobra propozycja. Ale podobno zbliża się nowsza wersja Vortalu, więc może to się zmienić...

To w/g mnie nie przejdzie, ponieważ gdy jeden użytkownik (rano) zgłosi nową wersję, to użytkownik (wieczorem) nie zgłosi, że np. link nie działa.


(Toxicblue86) #4

To owszem ale ja miałem na myśli tylko swoją koncepcje co do osobnego przycisku powiadamiania o nowszej wersji a nie jak Kpc21 zasugerował okienko z wyborem opcji, takze u mnie by sie sprawdziło. Nie łącz naszych pomysłów;)


(Enter6000) #5

Jeśli tak, to jestem przeciw.