Przyciski facebook, wykop, nk itp

Witam jak przegląda się strony, blogi itp. to często pojawiają się przyciski z funkcją umieszczenia linku do artykułu na jakimś portalu społecznościowym np. facebook, twitter. Najczęściej jest taki cały wiersz z załóżmy 6 portalami. Wiem jak takie coś zrobić z facebookiem z resztą niestety nie. Nawet gdybym wiedział konfiguracja tego wszystkiego trwałaby dużo czasu. Czy jest jakaś strona, skrypt, która sama robiłaby skrypt, który po prostu zamieszczałbym w artykule i miałbym już użytkownicy mieliby możliwość zamieszczenia artykułu na dowolny portal społecznościowy?

Podepnę się pod temat ale w innej kwestii. Jak wyłączyć te przyciski aby przeglądarka je nie wczytywała szczególnie “Lubię to”. Jestem przeciwniczką tego typu portali a ich przyciski wszędzie dodawane mnie wkurzają.

compl, najczęściej są to po prostu wtyczki społecznościowe dedykowane konkretnemu cms’owi.

znajdziesz z pewnością coś podobnego w repozytoriach wtyczek dla twojego systemu

np.:

dla wordpressa http://wordpress.org/extend/plugins/sea … lize&sort=

dla joomala http://extensions.joomla.org/extensions … ookmarking

itd.

groldominika, temat jest o czym innym. Więc zamiast się pod niego podczepiać ze swoim problemem załóż własny.

-wtedy dostaniesz odpowiedź …zależnie od przeglądarki - albo modyfikacja stylu (ukrycie wskazanego elementu), albo odpowiedni filtr we wtyczce do blokowania reklam itp.

Temat/tytuł nie został sprecyzowany dokładnie odnośnie problemu więc można go różnie interpretować i się podłączyć. Ale dzięki za odpowiedź szukam coś na ten temat.

Tylko, ze ja nie korzystam z cmsa tylko z swojego własnego skryptu.

A może to: http://www.addthis.com/ ?

Na dole jest “more options” dzięki czemu możesz sobie to spersonalizować :slight_smile:

Właśnie o takie coś mi chodziło. Tylko jest problem, gdy wygeneruje kod i wkleję go na stronę to dalsza część strony (w tym przypadku artykuł) był z 10 linijek niżej.