Przyciski funkcyjne w laptopie

(Bercik95) #1

Witam, mam laptopa Samsung np - RV511 S05PL zainstalowałem sobie na nim Windows 7 64 bit pobrałem wszystkie sterowniki i niestety nie działa mi przycisk funkcyjny "F8" służy on do zmiany pracy komputera (silent mode, normal mode, speed itp.) Pisałem do samsunga o pomoc ale w odpowiedzi otrzymywałem tylko informacje ze trzeba zainstalować "Easy Display Manager" Zainstalowałem go ale jak sama nazwa mówi służy on raczej do obrazu i nic w moim problemie nie wskórał. Proszę o pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam

(Fanboj O) #2

Easy Display Manager jest potrzebny, żeby sterowanie przyciskiem działało. Wbrew nazwie służy do obsługi komunikatów wyświetlanych po użyciu klawiszy specjalnych uruchamianych z Fn.

Potrzeba jeszcze:

-sterownik do Czipsetu oraz grafiki.

-można spróbować też Battery Life Extender i Intel Turbo Boost.

Ogólnie fajnie by było jakbyś napisał coś więcej na temat pobrałem wszystkie sterowniki. Zainstalowałeś wszystkie? W jakiej kolejności? Same sterowniki, czy coś jeszcze z zakładki "Narzędzia"?

(Bercik95) #3

A wiec tak:

-easy content share

-easy display manager

-easy network manager

-heci

-intel rapid storage tech.

-turbo bost -> probowalem ale nie dalo sie zainstalowac jakis blad byl

-movie color enhancer

-sterowniki od karty graficznej Nvidia

• sterowniki od karty sieciowej

-samsung fast start

-Battery Life Extende

Nie powiem Ci w jakiej kolejności bo już nie pamietam.

(Fanboj O) #4

No i najważniejszego, czyli Chipset nie instalowałeś? Dlaczego wszyscy go tak pomijają? Najgorsze jest to, że jaki by nie był laptop, czipset trzeba instalować pierwszy. Przed wszystkimi sterownikami.

(Bercik95) #5

Przepraszam, zapomniałem go wymienic, ale on jest zainstalowany :slight_smile:

-- Dodane 02.10.2011 (N) 12:44 --

Jakieś pomysły jeszcze??:slight_smile:

(Fanboj O) #6

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-p ... ab=support

Na 100% Narzędzie Easy SpeedUp Manager.

(Bercik95) #7

Kolego dzięki wielkie!! :wink: