Przyciski funkcyjne w laptopie

Witam, mam laptopa Samsung np - RV511 S05PL zainstalowałem sobie na nim Windows 7 64 bit pobrałem wszystkie sterowniki i niestety nie działa mi przycisk funkcyjny “F8” służy on do zmiany pracy komputera (silent mode, normal mode, speed itp.) Pisałem do samsunga o pomoc ale w odpowiedzi otrzymywałem tylko informacje ze trzeba zainstalować “Easy Display Manager” Zainstalowałem go ale jak sama nazwa mówi służy on raczej do obrazu i nic w moim problemie nie wskórał. Proszę o pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam

Easy Display Manager jest potrzebny, żeby sterowanie przyciskiem działało. Wbrew nazwie służy do obsługi komunikatów wyświetlanych po użyciu klawiszy specjalnych uruchamianych z Fn.

Potrzeba jeszcze:

-sterownik do Czipsetu oraz grafiki.

-można spróbować też Battery Life Extender i Intel Turbo Boost.

Ogólnie fajnie by było jakbyś napisał coś więcej na temat pobrałem wszystkie sterowniki. Zainstalowałeś wszystkie? W jakiej kolejności? Same sterowniki, czy coś jeszcze z zakładki “Narzędzia”?

A wiec tak:

-easy content share

-easy display manager

-easy network manager

-heci

-intel rapid storage tech.

-turbo bost -> probowalem ale nie dalo sie zainstalowac jakis blad byl

-movie color enhancer

-sterowniki od karty graficznej Nvidia

  • sterowniki od karty sieciowej

-samsung fast start

-Battery Life Extende

Nie powiem Ci w jakiej kolejności bo już nie pamietam.

No i najważniejszego, czyli Chipset nie instalowałeś? Dlaczego wszyscy go tak pomijają? Najgorsze jest to, że jaki by nie był laptop, czipset trzeba instalować pierwszy. Przed wszystkimi sterownikami.

Przepraszam, zapomniałem go wymienic, ale on jest zainstalowany :slight_smile:

Dodane 02.10.2011 (N) 12:44

Jakieś pomysły jeszcze??:slight_smile:

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-p … ab=support

Na 100% Narzędzie Easy SpeedUp Manager.

Kolego dzięki wielkie!! :wink: