Przyciski na pasku zadań zniknęły


(Lukasz Wojtala) #1

Witam,

problem tak jak w temacie. Któregoś dnia (nawet nie zauważyłem kiedy) zniknęły przyciski z pasku zadań. Przełączanie okien za pomocą Alt+Tab staje się powili trochę uciążliwe. Dodam, że przejrzałem wszystkie opcje paska zadań i tam jest w porządku. Próbowałem także (podejrzewając o to któregoś z użytkowników komputera), że mogło dojść do przesunięcia suwaka, gdy pasek nie jest zablokowany i ukryciu ikon, ale to też nic nie dało.

Pozdrawiam i czekam na pomysły.


(Łukash) #2

wklej to w menu start

shell:Quick Launch

wejdź ,jak nie ma tego folderu to zrób go w lokalizacji C:\Users\TwojeKonto\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer i nazwij go Quick Launch wypakuj tam te pliki http://www4.zippyshare.com/v/81231425/file.html

Oraz prawy na pasku > paski narzędzi > szybkie uruchomianie


(Lukasz Wojtala) #3

Łukash, chyba nie do końca dobrze sprecyzowałem swój problem. Pasek Quick Lunch jest uruchomiony i zachowuje się w ten sposób, że zajmuje cały pasek zadań. Co więcej, jego ukrycie nie powoduje, że wracają przyciski na pasku zadań. Cały czas chodzi mi właśnie o ten przyciski.

Tu http://i51.tinypic.com/348insw.jpg zobrazowałem problem. Mam nadzieję, że wszystko teraz jest jasne.


(Łukash) #4

Aha ,teraz to rozumiem ,sprawdź jak jest na innych kompozycjach np Windows Vista/Klasyczna czy też nie ma paska szybkiego uruchomiania .


(Lukasz Wojtala) #5

Hmm, pasek zadań wciąż się nie słucha :frowning: Nie widać na pasku żadnych przycisków otwartych okien.


(Łukash) #6

Pobierz program Tune Up Utilities > Tune Up Repair Wizzard (napraw problemy) > Pasek zadań i Pasek szybkiego uruchomiania > zaznacz 4 checkboxy i napraw.