Przyciski "Zamknij" i "Minimaluzuj" na pasku kart dla Fireof

Proszę o rozszerzenie dodające przyciski “Zamknij” i “Minimaluzuj” na pasku kart dla Fireofksa.

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/13505/ chyba najbliższe temu co potrzebujesz

Coś zamotane to rozszerzenie.

No lekko. Zależy jaki efekt chcesz osiągnąć. Ale działa bardzo przyzwoicie jak już ustawisz tak jak Ci pasuje.

Jest jakiś błąd, nie mam w ogóle przycików “_” “X”, zresztą autor napisał, że jest jakiś błąd, dam sobie z tym rozszerzeniem spokój.

“Zamknij”

w pasku adresu wpisz about:config >> Enter

odszukaj browser.tabs.closeButtons >> PPM na wpis >> modyfikuj

0 - krzyżyk tylko na aktywnej karcie

1 - krzyżyki na wszystkich kartach

3 - krzyżyk po prawej stronie Paska kart, tak jak w wersji 1.5

“Minimaluzuj”

pobierz FaviconizeTab 1.0.1 https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3780

FF >> narzędzia >> dodatki >> rozszerzenia >> FaviconizeTab >> opcje >> w polu Quick Faviconize >> ustaw np double click - po dwukliku na karcie w pasku kart minimalizuje ją

również w menu kontekstowym karty znajduje się opcja FavikonizeTab minimalizująca kartę

:slight_smile:

Mi chodzi o zamknięcie i monimalizację całego okna a nie pojedynczej karty.

przecież napisałeś

a tego nie rozumiem

jakiego okna czy chodzi o całą przeglądarkę FF

daj screena o co ci chodzi

:slight_smile:

Tak, całą przeglądarke. Ty sobie kpinki urządzasz czy serio nie rozumiesz?

Czy chodzi Ci o minimalizację do paska zadań czy do zasobnika systemowego?

Dlaczego chciałbyś mieć przyciski na pasku kart a nie na pasku menu bądź narzędzi nawigacyjnych?

Standardowe przyciski na belce nie wystarczą? A może akurat ukrywasz belkę tytułową?

MinimizeToTray Plus

Close Button

Toolbar Buttons

Czy możliwe jest dodanie tych specyficznych przycisków akurat do paska kart w Firefoksie - nie wiem.

Natomiast nie jest problemem dodanie tych przycisków do paska menu albo narzędzi nawigacyjnych.

Może w jakimś minimalistycznym motywie jest odpowiednia modyfikacja paska kart…