Przydatne linki przy tworzeniu stron

Witajcie,

na początku zaznaczę, że nie mam 18 lat, a jest to dosyć istotne tutaj.

Mianowicie mam do Was pytanie, jakie serwisy polecacie przy tworzeniu strony internetowej?

System pozycjonowania znalazłem http://linkme.pl, ale przydałby się jeszcze serwis z reklamami (coś w rodzaju Google AdSense, tylko tam niestety, trzeba mieć 18 lat), jakieś dobre statystyki (i tu pytanie czy Stat24 to dobry wybór) i jeśli polecacie coś jeszcze, jakieś inne serwisy, to napiszcie tutaj, będę wdzięczny.

Hosting na cba.pl, bo może się okazać, że niektóre funkcje będą zablokowane, więc żeby nie było problemów to piszę :smiley:

Do statystyk np. Google Analytics.

Przydadzą ci się narzędzia do webmasterów.

Pozycjonowanie to długa historia. Dużo zależy od projektu graficznego oraz sposobu pocięcia i zakodowania. To co wyżej niewiele pomoże, jeśli nie zachowasz podstaw poprawnego tworzenia stron. Dobrze jest też stosować mikrodane i mikroformaty, o mapie serwisu we formacie HTML i XML nie wspominając

.

to dalej pozostaje jeszcze funkcja reklam na stronie, jest coś takiego?

Za pomocą systemów wymiany linków nie wy pozycjonujesz się, zmień hosting, a reklamami zajmij się jak już zbudujesz wartościowy serwis.

Ale nie podałeś konkretnego powodu, dla którego miałbym zmienić hosting. Tak, tak wiem że to nie wypozycjonuje, ale jednak będzie coś w rodzaju “linków” na czyichś stronach. Ale wracając, mógłbyś powiedzieć dlaczego hosting zły ? I na jaki ewentualnie zmienić ?

I do czego ci to potrzebne?

Od razu po wejściu na stronę widać na jakim poziomie świadczą usługi…

Ja osobiście upodobałem sobie Linuxpl ze względu na ceny i czas jaki już działają na rynku. Nie przypominam sobie żebym miał jakieś poważniejsze problemy z Hekko, Hexcore, OVH…

No cba to nie jest coś, co można polecić… z drugiej strony przytoczony to linuxpl ze względu na system kopii zapasowych (pliki raz na tydzień) też nie jest dobrym wyborem.

OVH to tylko na plikowanie lub wizytówki, podobnie np. 1&1.

Sam mogę polecić wspomniane Hekko, ale również ViPower, Zenbox czy Prohost.

Firmy naprawdę na poziomie, choć ceny nie muszą być najniższe (no ale z tym trzeba się liczyć).

Co do pozycjonowania. Postaw przede wszystkim na naturalny ruch i wartościowe treści, one są najważniejsze.