Przygasanie monitora podczas ładowania Windy

Jak ładuje się Winda to pomiędzy paskiem a niebieskim tłem z napisem “Zapraszamy” przygasa na chwilę tj. na jakąś sekunde dosłownie monitor. Gaśnie, lampka na monitorze pojawia sie żółta (taką mam w trybie czuwania) i za chwilę niebieska (tryb pracy). Why??

To raczej normalne,mi też przygasa ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem :wink:

Masz kartę graficzną GeForce czy ATI? Może masz ustawiony jakiś tryb wielomonitorowy lub klonowanie obrazu dla wyjścia TV i właśnie w tym momencie następuje dopasowanie rozdzielczości skutkujące chwilowym wyłączeniem monitora.

Bardziej stawiałbym na to, że masz kartę ATI, bo Geforce’y przestawiają się po zniknięciu ekranu “Zapraszamy”, a ATI w tym momencie, o którym piszesz.

Spróbuj wejść w ustawienia karty i zresetować ustawienia do domyślnych.

Tak kartę graficzną mam ATI, konkretniej Radeona 9550 :wink:

U mnie działo się tak po zainstalowaniu sterów ze strony Ati. Jest to chyba normalne, bo nie pierwszy raz sie z tym spotykam.

Spokojnie u mnie juz tak z rok przygasa i nic mu nie jest :slight_smile: Tez mam radeona 9550, a dzieje mi sie tak jak zainstaluje nowsze sterowniki.

A ja mam to 3 lata i co?

Nieprawda. Mój brat ma Geforca 6600 i też przygasa. Tak ma już XPek.

I tak to ma być. Ja mam RRADEONA 9600 i też tak jest choć przygasa mi nieco dłużej niż tobie. Pozdrawiam.

Mam Radeon’a 9600 Pro i też przygasa, a zaczął przygasać przy instalacji Win XP z SP2.

Przy SP1 nie przygasał.