Przygoda z konsolą

Witam wszystkich.

Mam takie pytanie. Od czego powinienem zacząć jeśli pierwszy raz przymierzam się do zakupu konsoli? Po pierwsze mówię że liczy się dla mnie dobra zabawa. Nie mam zamiaru “przerabiać” konsoli czy tego typu podobnych rzeczy. Jaką konsolę powinienem wybrać bo już się nie mogę zdecydować. Z początku myślałem o PS2: spora ilość gier w przystępnych cenach, kultowe tytuły itd. jednak konsola ma już swoje lata i raczej nowszych tytułów nie odpalę bo (chyba?) nie będą już raczej programować na ps2. Będąc u kumpla miałem okazję zagrać na PS3. Konsola moim zdaniem przyzwoita, grafika wywiera wrażenie i sam nie wiem co powiedzieć :D. Później grałem na Xbox360 i wcale nie było gorzej. Później miałem okazje pobawić się przy Wii i uśmiałem się jak nie wiem grając ze znajomymi. Podsumowując już sam nie wiem czego chcę. Po prostu nie chcę żeby po miesiącu grania znudziło mi się i pudełko będzie stało na półce przykurzone. Rozmawiam ze znajomymi to mówią bierz PS2 nie pożałujesz. Kupisz za 400 zł i umilisz sobie czas za nieduże pieniądze. Ostatnio nie za specjalnie przepadam za grami ale fajnie by było wieczorem siąść przed tv i pograć trochę.

Aktualnie mam 600zł ale mogę dołożyć do tej konsoli jak coś.

Pozdrawiam :smiley:

PS. Wiem że temat głupi i mogą padać pytania “Jak podejmujesz decyzje w zyciu jak nie możesz wybrać konsoli :D” ale nie chciałbym zmarnować pieniędzy :slight_smile:

poczytaj trochę o przenośnych konsolach można sobie razem ze znajomymi gdzieś pograć

http://www.pcformat.pl/index.php/artykul/aid/515/t/rozrywka-w-kieszeni-przenone-konsole-do-gier&usg=__ANBSug1hMzLc9chVwgdyEF9ba34=&h=615&w=923&sz=159&hl=pl&start=13&itbs=1&tbnid=TLwqUhhWw9W8bM:&tbnh=98&tbnw=147&prev=/images%3Fq%3Dnds%2Bwymiary%26gbv%3D2%26hl%3Dpl%26sa%3DG

z takim zasobami pieniężnymi to daleko nie zajedziesz konsole to droga rozrywka powiem tak bierz Xboxa 360 albo Wii. Przy czym na Wii uświadczysz prawie na każdym kroku cukierkowatą grafikę (przez cukierkowatą mam na myśli taką dziecięcą, anime, kolorową, pastelową) nie licząc paru wyjątków za to przednia zabawa z kontrolerem, a jak ktoś gra z tobą to już w ogóle wypas np. taki tenis. Xbox 360 to już wiesz pewnie jak wygląda i jakie są na nim gry no jest całkiem sporo dobrych tak więc wybór należy do ciebie. Jeżeli chodzi o PS2 to jak masz w miarę dobrego kompa (core 2 duo i dość dobrą grafikę np radeona 4850) to spokojnie możesz się bawić w emulacje za pomocą pcsx2 większość tytułów jest już grywalna ale zawsze lepiej sprawdzić listę kompatybilności na stronce pcsx2.

Mam tylko nadzieje, że wiesz iż gry kosztują od 120- 250 złociszy za sztukę jak i nie więcej.

może ci się PSP spodoba sam je mam i tez są tam fajne gierki

http://www.youtube.com/watch?v=UfDr9eD7wKY

http://www.youtube.com/watch?v=3JEYDVHtdnE

Komputer Mam taki jak w podpisie, a jeśli chodzi o pieniądze to 600 mam swoich oszczędności ale mogę mieć koło 1500-1600:) Wiem ile gry kosztują :smiley:

no miałem PS2 wiec jak lubisz grac to koledzy maja racje gier jest sporo mi niestety konsolka nie wpadla do gustu poniewaz od poczatku gram na komputerze i jakos na tym padzie juz inaczej wszystko;)