Przygotowanie do formata

co mam zostawic jakie pliki lepiej zostawic abo po formatowaniu zostaly moje ustawienia (albo wieksza ich czesc ) prosze o pomysly

pliki konfiguracji czy ulubione z przeglądarki i takie podobne!! każdy program ma swoje wpisy w rejestrze więc po formacie nie będą użyteczne (jak jakieś przeniesiesz na inną partycję) !!

Jeżeli używasz tlena to skopiuj cały katalog w którym jest zainstalowany na inną partycję i po formacie skopiuj spowrotem. Będziesz miał wszystko tak samo. :smiley:

Zrób kopię ustawień i kontaktów outloka. :smiley:

Jak i kont pocztowych. Jeśli masz winampa i posiadasz do niego playlisty to je też skopiuj.

przekiopiuj sobie nastęoujące pliki: “sejwy” z giereki znajdź katalogo bądź plik w którym jest konfiguracja pada, rozdzielczości itp., np. przekiopiuj sobie cały katalog users (gadu-gadu) bo tam masz wszystko kontakty, archiwum rozmów i tym podobne, przekipiuj sobie katalog tymczasowych plików z programów p2p żeby nie ściągać jeszcze raz co jeszcze? aha no ulubione z explorera możesz też sobie skopiować skiny z winampa, moje dokumenty i tym podobne rzeczy po prostu kopuj te najpotrzebniejsze rzeczy. Jak by co to wal posta

No w/w pomysly sa dobre, jesli chodzi o pliczki systemowe i ustawienia, ktore sam sobie zrobiles i nie chcesz tego robic od nowa.

Ja zajrzalbym jeszcze w moje dokumenty i sprawdzil czy czegos tam potrzebnego tam nie ma no i ewentualnie jeszcze poszperal w folderach na partycji ktora ma isc do formatowania… w ten sposob udalo mi sie uratowac przed formatem fotki, tapetki, mp3, instalki programow najbardziej przydatnych, screeny i takie tam pierdoly, bez ktorych da sie zyc ale milej jest Z 8)

Co do Moje Dokumenty to proponuje przeniesc je na stałe na inną partycje. (Prawoklik na Moje dokumenty>> właściwości>>Przenieś) I po każdym formacie tylko pokazywać ten folder.

Moje dokumenty będą zapisywane na innej partycji i nie będą zaśmiecać partycji c. :smiley: