Przygotowanie PC pod GTA V

(Michal Misiek12) #1

Siema.

Z racji tego, że za nie długo pojawi się Gta V na PC postanowiłem przygotować mojego PC-ta na tę grę, a więc chciałbym zakupić procesor, teraz posiadam G620.

Tak się zastanawiam, czy warto teraz kupić i3 2100, lekko podkręcić (płyta niestety ogranicza) i pośmigać do wiosny i wtedy kupić i5 3570k czy 2500k czy poczekać i nie kupować i3 ? Jednak i3 ma 4 wątki, zawsze to coś da przy tej grze.

Jeżeli macie pytania, co jeszcze posiadam w mojej skrzynce, patrzcie na podpis :slight_smile:

(adamok) #2

i3 2100 jest to dwurdzeniowy procesor chodź jeszcze nie taki zły, na maksymalnych detalach raczej nie uciągniesz ale na średnich owszem. Możesz poczekać do premiery GTA V na PC i spróbować jak będzie chodzić. Nikt jeszcze nie zna wymagań tej gry, ale znając życie będzie tak samo zooptymalizowana jak 4.

(falcon89) #3

Jeśli już chcesz zmieniać to według mnie minimum na i5.

Ta grafika szału nie robi, więc dobry procesor za dużo nie pomoże (największa różnica będzie w grach które wykorzystują 3 i więcej rdzeni).

Jaki jest sens kupować procesory z odblokowanym mnożnikiem pod płytę H61.

(Michal Misiek12) #4

Jest sens, ponieważ będę również zmieniał MOBO.

Czyli poczekam na i5 od razu,a jeżeli chodzi o grafikę, najpierw kupię procesor, bo grafikę nie dawno kupowałem, a jeżeli miałbym kupować to jaką ? Maks 400 zł, chodzi o używki.