Przyjemne radyjko internetowe - RaimaRadio

Witam,

Dziś ukazała się nowa wersja darmowego programu umożliwiającego słuchanie i jednoczesne nagrywanie radiostacji z całego świata. RaimaRadio w odróżnieniu np. od ScreamerRadio pozwala buforować odtwarzanie kilku stacji radiowych jednocześnie dzięki czemu można bardzo szybko przełączać się między nimi. Ponadto obsługuje nagrywanie wg. nazwy stacji bądź wykonawcy łącznie z planowanie nagrywania wybranych audycji. Program pobiera również okładki albumów. :slight_smile:

Wg. mnie w porównaniu do ScreamerRadio RaimaRadio wypada zdecydowanie lepiej. :slight_smile:

RaimaRadio 1.46 PL

Pozdrawiam.

radio eska w nim jest??

Jest Eska Kraków, Łódź, Płock, Warszawa i inne rozgłośnie regionalne Eski a poza tym możesz dodawać własne. 8)

Program nieco bardziej rozbudowany od Screamerradio, a na pewno bardziej intuicyjny, to plusy.

Na minus, mniejsza ilość stacji w bazie programu, oraz jak na moje ucho dźwięk bardziej płaski jak u konkurenta.

Co prawda nie testowałem, ale jakość dźwięku można poprawić - program obsługuje wtyczki do Winamp’a.

Fajne radyjko tylko w porównaniu z ScreamerRadio jest zbyt ubogi wybór stacji radiowych, chociaż może z biegiem czasu to się zmieni tym bardziej że jeszcze niedawno ScreamerRadio nie miał tak mocno rozbudowanej oferty radiowej.

Bardzo podoba mi się informacja o danych utworu, tytule utworu i albumu oraz wyświetlana okładka albumu.

Myślę że w ciągu kilku może kilkunastu miesięcy RaimaRadio popularnością może przebić ScreamerRadio.

Jednak RaimaRadio już kilkakrotnie zawiesił mi się i np. Polska Stacja - Muzyka filmowa nie jest odtwarzana, a ScreamerRadio odtwarza tą stację bez problemu.

Co do dźwięku to nie słyszę różnicy poza tym że RaimaRadio gra troszeczkę ciszej (głośność obu programów na 100%).

Do dziś używałem Screamer Radio ale już mi się znudziło.

Bardzo chętnie pobawie się tym radyjkiem zapowiada się ciekawie.

Przyjemne, odtwarza nawet programy telewizyjne i dobrze nagrywa. Niestety podczas słuchania muzyki miałem dwa restarty komputera i musiałem to radyjko szybko odinstalować. :frowning:

Nie wypowiem się precyzyjnie bo nie używałem, ale widzę, że czas najwyższy.

Ogólnie dość rozbudowny program z możliwościa nagrywania muzyki szybko sie łączy z wybranymi stacjami co do samego dzwięku no gra ale coś brak wnim :stuck_out_tongue: ogólnie spoko program :wink:

ma RMF MAXXX?

Tak ma, ale mi mało co działa…

ja do odtwarzania muzy używam Foobara i jestem b zadowolony. A stacje radiowe pobieram z http://www.shoutcast.com/ i jest oki

RaimaRadio

Mi sie w tym radiu podoba przejrzysta forma - mozna latwo odnalezc ulubione radio dzieki wyszukiwarce! Pamieta ostatnio odtwarzane stacje radiowe… 8)

A o co chodzi co do dzialania RaimaRadio - mi sie nie zawiesza… Moze po prostu wymaga dopracowania… 8) ale ten odtwarzacz radiowych stacji przynajmniej jest dosc czesto aktualizowany!

Nie to co Sreamer - nie mozna sie doczekac… :stuck_out_tongue: bo nie ma aktualizacji od dluuugiego czasu. :? a sam nie jest najlepszy.

Polecam. Przetestowalam.