Przyjmę/kupie komputer klasy Pentium 1/2

Przyjmę całe komputery, lub części z tamtego okresu.

Przyda się każda płyta, każdy procesor, każde pamięci. Karty graficzne raczej nie są potrzebne.

ja bym byl skłonny kupic takiego kompa co ma P66MHz 16MB ram i dysk jakis mały :slight_smile:

tak dla przywrócenia wspomnień :wink:

Przywrócenia* :slight_smile:

Tak się składa że jestem w posiadaniu takiego sprzętu.

Na chwilę obecną wiem że ma procesor Pentium 166MHz. 2 kości RAM, jakiś HDD, FDD, modem, kartę graficzną, akcelerator grafiki i oczywiście zasilacz. W przeciągu tygodnia będę znał dokładnie jego stan i konfigurację ale wygląda na sprawny/zadbany.

Kontakt na PW.

Mam w piwnicy parę starych płyt z procesorami

  • Soyo 6KBE z P2 233 lub 266 (Slot1)

  • Msi nie pamiętam oznaczenia z Celeronem ~400 Mhz i można by do niej zamontować drugi Celeron chyba 800 Mhz (s370)

  • Gigabyte z 2xs370 z 2x P3 EB 866

  • Komputer Compaq z P1 133 lub 166 Mhz, grafa zintegrowana socket 5 lub 7 bez zasilacza oryginalny się spalił, ale komp po zmianie zasilacza działał

Dwie standardowe obudowy ATX, jedna ATX ale mniejsza, z zasilaczem montowanym na przeciw procesora

Zasilacze mam jednego Feela 300/350, może coś jeszcze

Pamięci RAM mam różne 32/64 z 15-20 kości

Grafiki Vanta/TNT

czy mam jakieś sprawne dyski to musiał by je odpalić czy nie ma badsectorów i innych usterek, mam dwa 2GB jeden większy ale z tego co pamiętam to był uszkodzony badsectory nie można było na nim zainstalować systemu

i parę stacji FDD napędów CD

Mogę oddać za koszt transportu 20 zł kurier,

@scripter1 odezwę się niedługo.

@Tobi jesteśmy umówieni :smiley: Dysków nie potrzebuje, bo ich raczej nie dam rady podkręcić.

Chcesz wszystko? :lol:

Zostaw coś dla Overclockera :wink:

Pobije jakiś rekordzik i mu wyślę :smiley:

Wszystkie obudowy też chcesz? Bo przy wszystkich to może paczka nie wyrobić gabarytowo, trzeba by wtedy dwie robić.

Nie nie, obudów nie potrzebuje, bo i tak będe kupował test bencha :smiley:

Ja bym chciał coś na maxa wolnego cos pokroju P166 mam jakies procki wolniejsze na socket 7 także spoko

@scripter1

ile bys za to chciał?