[Przyjmę] Stary zestaw komputerowy

Cześć,

Tak jak w temacie przyjmę stary zestaw komputerowy albo jednostkę centralną :slight_smile: Ze względu na brak $$$. Komputer dla siostrzenicy, czyli tak żeby internet chodził i będzie ok :wink: Jeśli zalega Ci sprzęt w domu/mieszkaniu i jest nieużywany ja zrobię z niego pożytek :slight_smile: Koszty przesłania naturalnie poniosę ja.

Napisz na PW, zrób dobry uczynek O:)

Piotrek

Mam do oddania http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5S800VM/. Wyjęta ze sprawnego PC, ale leży już tyle w szafie, że ręki nie dam sobie uciąć za jej sprawność.

Szymek1987 dzięki :wink: Poczekam jeszcze i jak coś to napisze Ci na PW :slight_smile:

Może ktoś miałby wolną, nieużywaną skrzynkę :wink:

Ech, za dwa tygodnie temu poleciały dwie budy z zasilaczami na śmietnik. Mam jeszcze stacje CD, a może i DVD, FDD, jakiegoś twardziela też bym może znalazł.

Dlatego właśnie pomyślałem, że napisanie na forum będzie strzałem w dziesiątkę - ludzie już zaczynają pozbywać się starego sprzętu :slight_smile:

Mogę Ci starą obudowę oddać (mieści płyty mATX i ATX) + jakąś grafikę na AGP ale starszy typ np TNT2 32MB tyle co obraz wyświetli. Ze starych kompów to mam starocia, ledwo internet da się przeglądać.

Szymek1987 i Tobi dzięki :wink: Znalazłem za 150 zł cały zestaw także sprawa załatwiona :slight_smile: