Przymusowa zmiana nicka

Witam,

W związku z zmianami na forum zostałem wezwany do zmiany nicka. Miło by było jakby system działał lecz niestety tak się nie stało i przymusowo dostałem “tabulator” :slight_smile:
Do kogo się zwrócić aby otrzymać możliwość ponownej zmiany

Pozdrawiam
P!otrek

Tutaj masz dyskusje na ten temat

1 polubienie

Oj bardzo się spieszyło i ktoś chyba ręcznie zmieniał te nicki…


A link ktoś dał za nisko przewinięty (11 postów wyżej jest jedyna przydatna odpowiedź):

Hej,

System działa, w Twoim przypadku tabulator to była wybrana przez Ciebie samodzielnie tzw. “krótka nazwa bloga”. Wówczas staje się ona nickiem, jest na ten temat wyraźna informacja na ekranie zmiany nicka. Dlaczego tak jest? Jest to podyktowane względami technicznymi, przede wszystkim linkami na blogu, które dzięki temu nie muszą być zmieniane i nie ryzykują pozycji w Google, co przekłada się też na oglądalność Waszych blogów :slight_smile:

Jakbym miał możliwość zmiany w pasku gdzie z góry pisało tabulator i nie miałem opcji edycji tylko wybór ok i anuluj to by mnie tu nie było (używam przeglądarki Vivaldi).
Od kilku dni próbuję się dowiedzieć od kogokolwiek z redakcji czy da się albo czy możecie zmienić powtórnie nick, lecz jedyne co otrzymuję to cytat bądź link, albo inna odpowiedź, która nic kompletnie nie wnosi poza tym, że jestem odsyłany z drzwi do drzwi jak w jakimś pie%^&*(m urzędzie. A na pewno nie jestem jedyny i jakby choć jedna osoba udzieliła od razu odpowiedzi i pomocy to nie byłoby tutaj takiego pier$%^nika i zakładam, że u Was w redakcji takiego kolosalnego burd3lu bo nie uwierzę, że macie tam porządek.
Więc wracając do meritum z kim się kontaktować, albo do kogo pójść kto ma jakąkolwiek władzę sprawczą bo jak na razie widzę, że ani moderator, ani administrator takowej niestety nie posiadają.
Życzę wam miłego dnia a sobie cierpliwości, żebym załatwił tak prostą sprawę przed końcem życia na tym padole.

Niby trzeba uderzać do @Docent przez mail admin@dobreprogramy.pl, ja bym to próbował poprzeć tym, że nie wiedziałeś o co chodzi z krótkim linkiem na blogu i nie powinno to z góry zakładać, że krótki link ewoluuje do nicka / loginu w przyszłości.

Generalnie de facto tak było. Okienko prośby o zmianę + dwie opcje i na środku napisane tabulator i brak okna do wpisania swojej koncepcji. Z chęcią bym zmienił i z chęcią bym pomógł no ale chęci chęciami a podejrzeć dostępnych opcji nicków nie można a do pomocy wszyscy się wyrywają od i tak :slight_smile:
A jako wisienka na torcie raport ot Docenta trochę wyżej, że sobie wybrałem :slight_smile: Nazwa nicka a nazwa bloga to dwie różne rzeczy a poza tym to bloga nie prowadzę.
Tzw. pozorny wybór.

1 polubienie

I pewnie dla postów pod frazą “tabulaor” chcą lepiej wypozycjonować twoje posty do newsów lub obcych wpisów blogowych…

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.