Przypadkowe usunięcie rejestru-nie można wejść do Windowsa

Witam, wczoraj usunełem niechcący 2 wpisy rejestru, i po restarcie komputera, na windows 7 nie chce mi sie on odpalic… Na poczatku przechodzilo do tej ikonki windowsa 7 latajacej a teraz automatycznie wlacza sie naprawianie, ktore wynik daje ze nie da sie naprawic.

Czy da sie przywrocic ten rejestr przezbrak możliwos jakis program bez wchodzenia w windows ?

Wczoraj przypadkowo usunełem dwa wpisy do rejestru. Po zrestartowaniu komputera przy animacji Windows 7 resetował się. Przed tą animacją w końcu wszedłem do naprawy błędu. Po wyszukaniu go wyskoczyło, że nie można go naprawić z miejsca, czy wysłać … itd. Teraz gdy zaznaczę np. uruchomienie awaryjne to przed animacją automatycznie wchodzi w naprawę i nawet do tej animacji nie dochodzi… Czy da się coś zrobić bez formatu ?

Sprawdzić czy pomoże Windows 7 System Recovery Discs: http://neosmart.net/blog/2009/windows-7 … air-discs/

Następnym razem przed zabawami z rejestrem skorzystać z możliwości utworzenia “Dysku ratunkowego dla Windows 7”.

Przykładowy link instruktażowy: http://www.komputerswiat.pl/poradniki/p … ows-7.aspx

bernbern , poczytaj > pobierz > wypal > użyj narzędzia o którym mowa tu [http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/ … st__p__286](http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/54-windows-re-dysk-odzyskiwania-systemu/page view findpost p 286) <- Windows 7 Recovery Disc x86 / x64 Edition ,dla Ciebie może okazać się bardzo pomocna opcja przywracania systemu ,która to jest dostępna pod wyżej wymienionym narzędziem .Jeżeli masz pełną instalacyjną płytę dvd ,to narzędzie prawdopodobnie na płycie jest.

Tyle, że do tego nie chce mi botować płyty. Co do tego narzędzia, to na początku były opcje takie jak w tamtych temacie, ale teraz jest tylko przywracanie systemu i efekt daje taki jak pisałem powyżej.

Więc co Ci mogę polecić … podpowiem że byłeś już w dobrym miejscu :wink: ,w tym miejscu możesz się zarejestrować ,bo wydaje mi się że powinna być jakaś opcja przywrócenia rejestru dla nie startującego Windows 7 ,a tam jest ktoś kto może sobie z tym poradzić .

Dobrym miejscu ? Czyli w którym mam się zarejestrować ?

Link masz cztery posty wyżej. http://www.fixitpc.pl/