Przypisywanie dźwięków osobom w nokii 6021

Witam serdecznie!

Mam następujący problem:

Nie potrafię przypisać dźwięków poszczególnym osobom - grupom w nokii 6021… :oops:

Mam ją już ponad rok i na początku jakoś mi się to udało, lecz później komórka przeżyła “zwis” i była czyszczona pamięć. Było to jakieś 7 miesięcy po moich ustawieniach.

Po odebraniu komórki chciałem znowu poprzypisywać dźwięki osobom - grupom, jednak mi się to nie udało… :frowning:

Nie wiem czy jest to problem mojej pamięci, że nie pamiętam jak to zrobiłem wcześniej, czy w serwisie coś popsuli…

Poprosze o pomoc…

Udaje mi się przypisać dźwięk jednej grupie tylko, przy próbie ustawienia dźwięku dla innej grupy tamten nie działa, a działa tylko dla nowo ustawionej… Jak nie zaznaczę “dla wszystkich połączeń” to mam dźwięk tylko dla ludzi przypisanych danej grupie której ustawiłem dźwięk a dla innych jest cisza…

Poproszę o jakąś instrukcję…

Menu > Kontakty > Grupy osób > _wybieramy nazwę grupy którą chcemy utworzyć_np.Rodzina > należący do grupy abonenci > dodaj > dodajemy osoby do tej grupy

W podmenu RodzinaUstawiamy sobie dzwonek.

Pomogło! Dzięki!! Nie wiem tylko czy czemu taki ślepy jestem, że tego nie znalazłem teraz, a wcześniej mi się udało… :lol:

jeszcze raz dziękuję! :smiley: