Przypominam, że jest dostępna nowa wersja (i gruba aktualizacja zarazem) tekstur w Witcher 3

Wiedźmak 3 wygląda teraz na 2 lata młodszy :smiley: i wszystkie (lub prawie wszystkie) tekstury zostały wymienione na nowe.

Widziałem tę aktualizację, ale powiedz mi jedno. Mianowicie jeśli mam zainstalowaną wersję hd reworked project ale tę starszą to jak mam sobie tę nową zainstalować? Czy powinienem sobie odistalować poprzednią? Czy może po prostu zainstalować jako nakładkę na nia? Bo raczej nie bede kolejny raz przeinstalowywał sobie gry bo mi się po prostu tego nie chce.
Sam ogólnie czekam na rozszerzenie gwinta https://pl.ign.com/gwent/23490/video/gwint-novigrad-trailer-rozszerzenia

Jak mocno podbija to zużycie vram?

Wchodzisz w folder mods wykasowujesz ręcznie poprzednią wersję a potem instalujesz poprzez wskazania głównego folderu Wiedźmina najpierw pierwszą część a potem drugą a na koniec upewniasz się że suwak od tekstur jest w grze maksymalnie na prawo

PS. Powstał bugfix… jedyna różnica że oprócz 2 partów instalujesz 3 (w kolejności numerycznej) wskazując, tak jak pisałem wcześniej, folder główny Wiedźmaka i tyle… poprzednią wersję polecam wcześniej, na wszelki wypadek, wykasować ręcznie z folderu mods.

Dzięki, wszystko śmiga. Tekstury wygladaja naprawdę dobrze!