Przyspieszanie neostrady,co o tym myslicie?

Witam wszystkich,co myslicie o krazacych w sieci programach do przyspieszania neostrady?na allegro np sporo tego badziewia jest. ja mysle osobiscie ze nie mozna w zaden sposob programowo przyspieszyc neostrady np ja mam neo 128 i nie wierze ze da sie programem w widoczny,powtarzam widoczny sposob przyspieszyc mi lacza…sa proramy do maxymalnego wykorzystania przepustowosci ale to nie to samo co przyspieszenie.a moze komus sie udalo przyspieszyc neostrade?i zrobil ze 128 np 512??to niech sie pochwali na forum :stuck_out_tongue:

nie da się … 8) :roll:

Można zooptymalizować łącze : np. TweakMaster Pro albo cfos Speed ale nic innego nie zrobisz…

prosze o rzetelne i poważne treści :slight_smile: mam nadzieje ze wszyscy sie dostosuja

Normalnie się da :slight_smile:

Po prostu:

wykupujesz większy pakiet :slight_smile:

I wtedy nie musisz wcale nic kombinować .

tzn. jakie :?: bo nie wiem co masz na myśli … :hmmm:

Żadnym programem nie zwiększysz prędkości neta z tych 128 do 512…

jedyna możliwość :wink:

albo znasz pana Józka co siedzi w centrali i ci linie przekieruje ze 128 na 512 :smiley:

albo pana sprzątającego :stuck_out_tongue:

ale jak wiesz pan Józek króluje na centrali i to on min. jest odpowiedzialny za włączanie limitów :smiley:

a nie Krysia z gazowni :?: :hmmm:

OT :stuck_out_tongue:

Nie nie Krysia to inna sprawa, ale ciekawe ot-y :slight_smile:

No i wystarczy tych “rzetelnych i poważnych” treści w równie poważnym temacie :stuck_out_tongue: