Przyspieszenie mojego laptopa

Witam potrzebuje pomocy.Moze ktos pomoze mi zwiększyć predkość mojego laptopa i internetu który na nim chodzi.Posiadam laptop Lenovo i internet Orange i ostatnio bardzo czesto nie chce mi chodzic internet a jak juz jest to bardzo wolno sie otwiera.Moze ktos zna jakis program do poprawy działania internetu.Z góry dzieki za pomoc.Pozdrawiam

Jeżeli chcesz naprawdę przyśpieszyć kompa, to skopiuj sobie od kogoś Windowsa, lub ściągnij z neta(takiego jakiego masz na lapku oczywiście) i zainstaluj system od nowa na swój klucz. Natomiast jeżeli nie chcesz się bawić w reinstall systemu, to wywal soft, który masz od producenta, przeczyść rejestr i zdefragmentuj go programem tuneup utilities 2010, lub jv power tools, wykonaj defragmentację partycji systemowej, przeleć partycję systemową programem odkurzacz(jest ot program do szukania i kasowania zbędnych plików), przejrzyj sobie autostart i to chyba tyle. Na zbytnie rewelacje nie licz, ale powinien lepiej chodzić. Jak wspomniałem najlepszy efekt dałaby instalacja czystego Windowsa na swój klucz.