Przyspieszenie mojego laptopa

(Isiu9) #1

Witam potrzebuje pomocy.Moze ktos pomoze mi zwiększyć predkość mojego laptopa i internetu który na nim chodzi.Posiadam laptop Lenovo i internet Orange i ostatnio bardzo czesto nie chce mi chodzic internet a jak juz jest to bardzo wolno sie otwiera.Moze ktos zna jakis program do poprawy działania internetu.Z góry dzieki za pomoc.Pozdrawiam

(Piotrkijak) #2

Jeżeli chcesz naprawdę przyśpieszyć kompa, to skopiuj sobie od kogoś Windowsa, lub ściągnij z neta(takiego jakiego masz na lapku oczywiście) i zainstaluj system od nowa na swój klucz. Natomiast jeżeli nie chcesz się bawić w reinstall systemu, to wywal soft, który masz od producenta, przeczyść rejestr i zdefragmentuj go programem tuneup utilities 2010, lub jv power tools, wykonaj defragmentację partycji systemowej, przeleć partycję systemową programem odkurzacz(jest ot program do szukania i kasowania zbędnych plików), przejrzyj sobie autostart i to chyba tyle. Na zbytnie rewelacje nie licz, ale powinien lepiej chodzić. Jak wspomniałem najlepszy efekt dałaby instalacja czystego Windowsa na swój klucz.