Przyspieszenie myszy

Mam mysz A4-Tech Basic (taka za 10zł w biedronce) i próbuję z niej wyciągnąć ile się da, nie zależy mi na precyzji, tylko na szybkości przesuwania wskaźnika po ekranie. Z zabiegów fizycznych jakie wykonałem na myszy to: Kupiłem kulkę z większym obwodem (rolki były rozepchane, przez co lepiej oddają ruch [mój własny patent]tylko jak wejdzie jakiś okruszek i przyklei się do kulki to masakra, trza wszystko rozebrac i czyscić kulkę), ponadto na lekcjach informatyki zobaczyłem takie fajne śliskie paseczki przylejane od spodu żeby się lepiej ślizgała po podstawce, nakleiłem drugą parę pasków i podwyższyła się szybkość.

Z zabiegów wykonywanych w systemie to: proste zwiększenie szybkości przez Panel Sterowania<


A teraz pytanie do was:

1)Słyszałem, że istnieją wpisy rejestru, które po zmodyfikowaniu przyspieszają wskaźnik myszy, niestety nie mogę znaleźć takowych, napewno istnieją, miałem je przed formatem. Jeżeli ktos ma to plz na maila w profilu albo na jakis serwer lub link.

  1. Czy można modyfikować układ elektroniczny myszki aby miała większą czujnośc? Rozkręcałem raz myszkę i wyciągałem z niej kurz.

Możecie pisać nawet ryzykowne sposoby, po których myszka padnie, mam 2 min na nogach do biedrony po nową a ponadto przymierzam się do kupna Tej myszy. Napiszcie mi czy nadaje się ona do gier, ponieważ jestem osobą dobrze zbudowaną mam dużą łape, czy ta mysz jest duża?

Na dokładkę, mam zwykła podkładkę pod mysz szmaciaka za 4 zł z biedrony (Biedrona rulezz) ma on pod spodem fajną gąbeczkę, niestety ślizga się ta podkładka z myszką, próbowałem przykleic podkładkę do biórka taśmą niestety czasami przesuwam podkładkę i musiałem odklejać itd. Czy są metody aby szmaciak trzymał się biórka?

Gram w StarCraft Brood War, i zależy mi na szybkości a mniej na dokładności.

Z góry dziękuje za fatyge i czytanie mojego “wypracowania”.

Pozdrawiam =GT=Max)Terr.