!Przyspieszenie neostrady

Mam pytanie czy da sie przyspieszy neostrade ?? slyszalem ze jest taki taki program ale nie pamietam nazwy jest taka mozliwosc przyspieszenia

nic Ci nie przyspieszy ! Najlepiej to przejście na inne łącze :smiley:

Takiej mozliwosci nie ma .Natomiast wcale nie musisz przechodzic na inne łacze .Neostrada jest całkiem przyzwoita ,a takie rady,by przejsc daja ludzie ,ktorzy nie mieli nic wspolnego z neo :slight_smile:

ja mam neo od sierpnia. I jeżeli ktoś chce przyspieszyć neta to niech zmieni łącze albo ładnie się uśmiechnie do pani z Tepsy :lol: :lol: :lol:

łącza nie przyśpieszysz ale ściaganie plików tak wystarczy że zainstalujesz akcelerator pobierania plików !!

polecam Tobie FlashGet:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=20&id=11

natomiast odradzam DAPa, instaluje dodatkowo spyware :?

cFosSpeed

Opis programu:

cFos okazuje się najszybszym sterownikiem Windows dla DSL, ADSL, PPPoE, modemów kablowych, etc., który stworzony został dla osiągnięcia najwyższej jakości połączeń. Ponadto cFos oferuje dodatkową funkcjonalność dla szerokopasmowych połśczeń internetowych.cFos jest nie tylko sterownikiem DSL, lecz także sterownikiem ISDN (i ATM). Dzięki temu można wykorzystywać typowe cechy ISDN podczas szerokopasmowego połączenia internetowego.cFos oferuje poza obsługą szerokopasmowych połączeń internetowych również inne funkcje modemu/ISDN, jak na przykład wyświetlanie numeru połączenia, homebanking. Wybierając cFos potrzebny jest tylko jeden sterownik dla obydwu rodzajów połączeń.

Najważniejsze atuty cFosSpeeda:

Traffic Shaping (sterowanie ruchem)

Współpracuje z modemami DSL (USB i LAN) oraz routerami

W pełni kompatybilny z konwencjonalnymi sterownikami PPPoE

Automatyczne wykrywanie routera

Samokalibrujący

Zoptymalizowane połączenia DUN

Dowolnie konfigurowalne klasy priorytetów

Traffic Shaping (sterowanie ruchem)

Traffic Shaping w obydwu kierunkach umożliwia swobodne wykorzystanie łącza nawet podczas wielosesyjnego pobierania/wysyłania w tym samym czasie.

Zaawansowane sterowanie przepływem z możliwością dowolnej konfiguracji priorytetów: cFosSpeed Traffic Shaping posiada funkcjonalność zasad filtrowania podobną jak standardowy program cFos. Oznacza to że najwyższe priorytetyty otrzymują pakiety kontrolne odpowiedzialne za kontrolę działania łącza. Następnie najwyższe priorytety otrzymują pakiety obsługujące interaktywne aplikacje typu Telnet, SSH, odwołania DNS i inne. Dopiero w następnej kolejności obsługiwana jest reszta przesyłanych danych. Jednak istnieje możliwość dodania dalszych zasad filtrowania i/lub konfiguracji priorytetów w zależności od potrzeb.

“Traffic Shaping” w kierunku pobierania jest jeszcze bardziej dynamiczny, aktywnie zapobiegajśc spowolnieniu indywidualnych wątków pobierania przez ruch wychodzący.

Okno programu

Domyślnie, okno programu przedstawia strumień danych w postaci graficznej. Istnieje możliwość przeł±czenia pomiędzy systemem graficznym a numerycznym. Standardowa “skórka” programu została zaprojektowana do graficznego sposobu prezentacji.

cFosSpeed i routery

cFosSpeed może pracować na routerze jeśli korzysta z niego głównie jeden użytkownik. W przypadku gdy do routera podłaczonych jest więcej użytkowników i każdy aktywnie korzysta z pasma połączenia, może to doprowadzić do blokowania sobie nawzajem połączenia. W takim przypadku polecamy skonfigurowanie jednego komputera do udostępniania połączenia (na przykład poprzez skorzystanie z usługi Internet Connection Sharing), zainstalowanie na nim cFosSpeed i pozostawienie zarządzania połączeniem internetowym temu komputerowi.W nadchodzącej wersji cFosSpeed, zintegrujemy możliwoąć współpracy wielu komputerów w wykorzystaniu dostępnego pasma wraz z routerem. Mamy tu na myśli to, że aktywne korzystanie przez kilku użytkowników w tym samym czasie nie będzie więcej sprawiało trudności. Proszę pamiętać iż aktualnie nie ma problemów w przypadku gdy jeden z użytkowników aktywnie wykorzystuje łścze a reszta potrzebuje jedynie kilkusekundowych transferów (na przykład, do przeglądania stron internetowych).

Kalibracja

cFosSpeed jest samokalibrujący. Automatycznie rozpozna dostępne pasmo gdy tylko wystarczająca ilość danych zostanie przesłana w obu kierunkach. Identyczny rezultat uzyskamy używając opcji “send calibration pulse” w menu programu, spowoduje ona 2-sekundowy download oraz 10-sekundowy upload. Doradzamy użycie w/w opcji kiedy zmieniasz połączenie z internetem lub kiedy jesteś w podróży korzystając np. z laptopa. Pamiętaj że w trakcie kalibracji inne dane mogą być przesyłane, jednak nieco wolniej. cFosSpeed zapisze rezultat kalibracji oddzielnie dla każdego adresu MAC, lub w przypadku połączeń dial-up, dla każdej nazwy połączenia, pozwalając na łatwe korzystanie z wielu profili.

Minimalne wymagania systemowe:

Łacze DSL/ADSL/ISDN/ATM

Modem lub Router

Windows 2000, Windows XP lub Windows 2003 Server

Do poczytania.

http://turbokrecik.neostrada.pl/

http://neostrada.info/instalacja.php

Michal.Q a przyspieszy to sciaganie plikow mi nawyzej jedzie 17kb/s o ile przyspieszy :o :o

A jaką masz wersję neostrady?

ja mam wersje neo 640kbit czy przyspieszy mi znacznie czy nie??

Ten program nie jest do przyspieszania neostrady. On tylko steruje ruchem. Najlepiej sie sprawdza przy programach p2p (upload nie ogranicza downloadu).

Michał_Q. skad wziales ten opis cfosspeeda?

tajemnica :stuck_out_tongue:

ja mam NEO+ 320 moj max kB to 40 , po zainstalowaniu cFosSpeed ( to nie zart) na programach P2p mialem transfer 50 z kawalkiem (transfer)… sam nie wiem czy mi juz na glowe pada czy to naprawde “dziala”

Nie musisz być taki zarozumiały. Wiedz, że jeśli kopiujesz opis czegoś z jakiejś strony bez podania linka, łamiesz regulamin Forum. Autor nie zawsze może sobie tego życzyć.

macie linka do tego programu?

Mamy :slight_smile:

:arrow: http://www.cfos.de/download/download_e.htm

http://turbokrecik.info/forum/dload.php … egory&id=4

a jeszce jedno czy cfos i cfosspeed sa darmowe?

Witam,

NIE.

A FlashGet nie :? :?

W linku który podałeś napisano: