Przyspieszenie neostrady

Czy za przyspieszenie (np z 512kb na 2mb) neostrady płaci się coś? Nie mogę tego nigdzie doczytać na stronce neostrady. Pytam, ponieważ płacę 85zł za opcję 512 a teraz widzę, że 6mb jest za 86zł! (też umowa na 2 lata)

ja tez chciałem sobie zmienic z 128 (umowa na 2 lata) na 256 ale nie nie dało :frowning:

Obecnie nie wiem jak to jest.

Rok temu bez problemów udało mi się zmienić prędkość neo.

Telefony do TP są na ich stronie głównej więc dzwonić, pytać się i pisać co powiedzieli :mrgreen:

Dziś dzwoniłem do nich z tym samym zapytaniem. Można zmienić pod warunkiem ze zgłosisz to nie wczesniej niz 90 dni i nie pozniej niż 30dni przed wygaśnieciem umowy. Jesli jesteś (tak jak ja) w umowie na 2 lata (moja sie konczy 09.2007) to mozesz przejsc na wyższą opcję ale na normalnych opłatach (12mc - 160pln , 24mce - 130pln).

Jeżeli umowa Ci sie już konczy to jak najbardziej możesz skorzyżystac z tej promocji, płacisz wtedy 24mce: 1 rok - 60pln 2 rok - 116pln, 36mc - 1 rok - 50pln, 2 następne lata - 106pln. Możesz jeszcze rozwiązać tą umowę co masz teraz (koszt ok 250pln) i wziąść nową promocję.

Nie mogę… Umowa kończy mi się za ponad rok… Cóż trzeba będzie wytrzymać do kwietnia 2008 :?

To musisz czekać tak samo jak ja :? Albo przejść na normalnych warunkach. Pozatym nawet biorąc w promocji na 3 lata to sie zupełnie nie opłaca ponieważ 3 lata to kupa czasu i napewno stanieją łącza nawet jeśli TP rozdzieli Neo i telefon (cena wzrośnie o koszt utrzymania linni ok. 30pln). Pozatym może jakieś szybsze będzie tańsze :slight_smile: jakieś 15mb by sie przydało :slight_smile:

igorenek jeżeli tak bardzo zależy Ci na tej promocji to skorzystaj z tego:

Bo inaczej jak podpiszesz aneks do umowy na wyższą opcję to policzą po normalnej cenie :).

juven ale wtedy będę płacił za opcję 2048kb aż 130 zł :?